Będzie kolejne centrum logistyczne? – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Będzie kolejne centrum logistyczne?

Magazynów i centrów logistycznych na naszym terenie możemy się spodziewać coraz więcej. To zwykle jeden z efektów powstania w pobliżu autostrady.
Będzie kolejne centrum logistyczne?

INWESTYCJA. Na razie sprawa jest na etapie gromadzenia wymaganych prawem decyzji, ale możliwe, że jej finałem będzie powstanie przy ulicy Częstochowskiej kolejnego centrum logistycznego

W Kłobucku wydano decyzję środowiskową dla przedsięwzięcia budowy i eksploatacji zespołu magazynowo- -usługowego wraz z towarzyszącą infrastrukturą. O lokalizację i o charakter tej spodziewanej inwestycji pytał podczas sesji zaraz po świętach radny Aleksander Tokarz.
– Chodzi o działkę przy ulicy Częstochowskiej po stronie cmentarza. Za cmentarzem. Powstanie tam prawdopodobnie centrum logistyczne. Tak jak w Gruszewni – odpowiadała na gorąco kierownik Anna Grabowska-Graj z kłobuckiego magistratu.
Aby doprecyzować, dorzućmy, że jest to działka położona przy drodze krajowej około 350 metrów za cmentarzem. Spodziewamy się, że z czasem pojawi się więcej informacji na temat tej możliwej inwestycji. Generalnie wraz z uruchomieniem autostrady można się spodziewać, że podobne centra będą u nas powstawały już teraz dość regularnie.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

urzad

Kłobuckie ulgi w czynszach

Jarosław Jędrysiak26 maja 2020
pszok

GODZINY PRACY PSZOK PONOWNIE PRZYWRÓCONE

Ewa Chojnacka25 maja 2020
policja

Poderżnął gardło psu

Jarosław Jędrysiak24 maja 2020
szpital

Koronawirus w kłobuckim szpitalu!

Jarosław Jędrysiak23 maja 2020
smieci

GMINA NIE ZARABIA NA ŚMIECIACH

Redakcja21 maja 2020
kasa

Co z tą pomocą dla gmin?

Jarosław Jędrysiak20 maja 2020