I Ogólnopolska Konferencja „Be Yourself – Ze mną możesz być sobą” – Gazeta Kłobucka
Częstochowa

I Ogólnopolska Konferencja „Be Yourself – Ze mną możesz być sobą”

I Ogólnopolska Konferencja „Be Yourself – Ze mną możesz być sobą”

Już 24 kwietnia w Częstochowie w Hotelu Arche, pokażemy, że każdy z nas śmiało może iść pod prąd. W każdym momencie swojego życia, może robić to na czym mu zależy. A to za sprawą Ogólnopolskiej Konferencji „Be Yourself – ze mną możesz być sobą. To pierwsze takie wydarzenie w Częstochowie, które zgromadzi rzeszę kobiet z całej Polski. Już na ten moment swoją obecność zadeklarowało 120 osób.
Zamysłem tego wydarzenia jest pokazanie uczestnikom, że w życiu nie chodzi o to, żeby się ograniczać i wierzyć, że “to się nie uda”, chcemy pokazać drzemiący w ludziach potencjał i to że, można coś zrobić z pełnym rozmachem. Nie ważne, czy te osoby prowadzą firmę czy rozwijają karierę wewnątrz organizacji – każdy może się ośmielić, pokazać kim naprawdę są, czego potrzebują i co chcą dawać innym. Już od dawna mówi się, że wewnętrzna spójność i wyznaczanie celów w oparciu o wartości jest tym, co pozwoli nam surfować na fali świata określanego jako VUCA – zmiennego, niepewnego, złożonego i niejednoznacznego. Świata, któremu potrzebna jest transformacja.
Jeśli nie chcesz, by wciągnął cię wir sprzecznych zasad, prognoz i trendów. Jeśli to ty chcesz decydować, w jakim kierunku zmierzasz, kieruj się odwagą i działaj z rozmachem. Weż udział w konferencji. Odważnie poznawaj siebie. Rób to, w czym się spełniasz. To, co dla ciebie najważniejsze. Sięgaj daleko. A co jeśli twój pomysł jest genialny. Pokaż go. Przestań się kryć. Nie myśl lokalnie. Twoi klienci są wszędzie. Szukaj najlepszych. Dlaczego mieli by cię nie wysłuchać? Jak chcesz, żeby wyglądał świat? Zdecyduj. Nieprzewidywalna przyszłość wymaga niestandardowych metod działania. Odważ się, robić to, co chcesz.
W Konferencji będziecie mogli posłuchać wykładów praktyków, warsztaty i historie bohaterek „Be YOURSELF” które pozwolą nam wspólnie zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie na co dzień świata, w którym chcemy żyć. Gościem specjalnym konferencji będzie Martyna Wojciechowska. Już niebawem pojawi się Harmonogram wydarzenia, jeśli jednak chcecie śledzić na bieżąco informacje zapraszam do wydarzenia na Facebooku, które znajdziecie w linku https://www.facebook.com/events/584145468813449/
be-yourself

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Częstochowa

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Częstochowa

twarze_przyszlosci

TWARZE PRZYSZŁOŚCI – NIE TYLKO NA 800-LECIE

Ewa Chojnacka26 lutego 2020
ad

Prezydent Częstochowy członkiem Europejskiego Komitetu Regionów

Ewa Chojnacka16 lutego 2020
chcesz_sie_bawic

CHCESZ SIĘ BAWIĆ? ZADZWOŃ!

Ewa Chojnacka2 lutego 2020
parkitka

Dzień Otwarty Ośrodka Leczenia Raka Piersi

Ewa Chojnacka30 stycznia 2020
fielmann

Fielmann – niemiecki lider branży optycznej otworzył nowy salon w Częstochowie

Ewa Chojnacka16 stycznia 2020
2

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW

Ewa Chojnacka14 stycznia 2020