ALTS: czwarte miejsce Spartakusa i szóste Borowego – Gazeta Kłobucka
Powiat

ALTS: czwarte miejsce Spartakusa i szóste Borowego

Spartakus Krzepice zajmuje aktualnie czwarte miejsce w amatorskiej lidze tenisa stołowego w Częstochowie. ARCHIWUM SPARTAKUSA KRZEPICE
ALTS: czwarte miejsce Spartakusa i szóste Borowego

TENIS STOŁOWY. Rozgrywki amatorskiej ligi tenisa stołowego w Częstochowie powoli zbliżają się do półmetka. Niemniej do zakończenia pierwszej rundy jesienno-zimowej pozostało jeszcze do rozegrania kilka zaległych spotkań, których wyniki spowodują pewne zmiany w tabeli

W aktualnej tabeli ALTS-u na prowadzeniu znajduje się ubiegłoroczny mistrz, Liswarta Lisów, która w niedalekiej przeszłości występowała w II, a ostatnio III lidze śląskiej. Dwupunktową stratę ma ubiegłoroczny wicemistrz, czyli Kebab GminaBlachownia. pl Cisie (w składzie m.in. z pochodzącym z naszego powiatu Arturem Badurą), który w bezpośrednim pojedynku 7:3 pokonał Liswartę Lisów i w przypadku wygranej w dwóch zaległych meczach zakończy rundę jesienno-zimową na pozycji lidera. W tegorocznej edycji regionalnej amatorskiej ligi tenisa stołowego systemem „mecz i rewanż” w hali sportowej w Poczesnej rywalizuje szesnaście zespołów, w których występuje wielu zawodników z II i III-ligową przeszłością.
Spośród dwóch drużyn reprezentujących powiat kłobucki czwartą pozycję zajmuje Spartakus Krzepice, występujący w składzie: Leszek Piotrowski, Sławomir Pychyński, Waldemar Józala, Dariusz Szopa i grający trener Mirosław Wydmuch, a szóste tenisowy zespół z Borowego k. Wręczycy Wielkiej, grający w zestawieniu: Marian Dziewoński, Paweł Pięta, Tomasz Wrzalik, Rafał Żurek i kapitan Paweł Żurek. W bezpośrednim derbowym spotkaniu Spartakus Krzepice 5:5 zremisował z Borowym. W ostatnich dwóch spotkaniach Spartakus po 10:0 wygrał z ostatnim w tabeli KS-em Coroną Rudniki, a następnie Fleexo. Natomiast Borowe najpierw 7:3 wygrało z Sarą, a następnie 9:1 pokonało Fleexo.
W klasyfikacji indywidualnej na prowadzeniu znajduje się z dorobkiem 44 wygranych pojedynków i jednym przegranym Mariusz Koczyba (Liswarta), który wyprzedza z kompletem 39 zwycięstw Pawła Gąsiorskiego (Kebab). Szóstą i siódmą pozycję z dorobkiem 30 wygranych i 9 porażek zajmują Mirosław Wydmuch i Leszek Piotrowski (obaj Spartakus).

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Powiat

sanepid

Czekał na kwarantannę prawie tydzień

Jarosław Jędrysiak31 października 2020
apteka

Konsultacje dyżurów aptek – bez uwag

Jarosław Jędrysiak30 października 2020
n

NAGRODY BURMISTRZA KŁOBUCKA DLA NAUCZYCIELI

Ewa Chojnacka30 października 2020
prubant

Prubant zdecydowanie najbogatszy

Jarosław Jędrysiak28 października 2020
m1

REMONT MOSTU W SOŁECTWIE RYBNO

Ewa Chojnacka28 października 2020
senior

Start kampanii „Bezpieczny Senior”

Adam Świerczyński26 października 2020