Wypadek na Zielonej – Gazeta Kłobucka
Panki

Wypadek na Zielonej

Oba auta potrzaskane. Ale to nic. Najgorsze, że w wyniku zderzenia pojazdów ucierpieli piesi, którzy mieli pecha znaleźć się w tym miejscu akurat w tym momencie.
Wypadek na Zielonej

POLICJA. W niedzielę około kwadrans po szóstej wieczorem w Pankach na ulicy Zielonek doszło do groźnego wypadku drogowego. Zderzyły się dwa samochody osobowe, a w następstwie potrąceni zostali piesi

Co dokładnie stało się w Pankach na drodze w kierunku Kostrzyny? Według wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki mieszkający w Kłobucku 40-latek, który kierował volkswagenem passatem, na ulicy Zielonej skręcał w lewo. Niestety podczas wykonywania tego manewru nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka audi, którym kierował 22-letni mieszkaniec gminy Panki. Oba pojazdy zderzyły się na tyle silnie, że następnie audi uderzyło jeszcze w dwóch znajdujących się w pobliżu przechodniów. Piesi ci – 61-letnia kobieta i 65-letni mężczyzna, mieszkańcy gminy Wręczyca Wielka – odnieśli obrażenia ciała i zostali zabrani do szpitala w Częstochowie. Natomiast kierowcy samochodów nie odnieśli poważnych obrażeń. Wiadomo też już, że kierowali na trzeźwo.
– Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Aktualnie dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. W toczącym się postępowaniu zostaną powołani biegli, w tym biegły z zakresu rekonstrukcji i przebiegu wypadków drogowych – informuje o kolejnych działaniach, które zostaną podjęte w tej sprawie, rzecznik naszej policji, mł. asp. Kamil Raczyński.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Panki

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Panki

pieniadze-640x400

Remont Dworcowej główną inwestycją

Jarosław Jędrysiak15 stycznia 2020
K -Bogdan P. z zarzutami (1760) + fot

Bogdan P. z zarzutami

Jarosław Jędrysiak14 października 2019
pijany kierowca zapytał

Pijany kierowca zapytał o drogę policję

Jarosław Jędrysiak31 sierpnia 2019
furmanek - GŁÓWNA

W Pankach najbogatsi radni to nauczyciele

Jarosław Jędrysiak7 sierpnia 2019
Jubileusz 20-lecia Powiatowego Zrzeszenia LZS w Kłobucku1

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku ma 20 lat!

Stanisław Wrzesiński4 sierpnia 2019
df

Chciał się powiesić

Jarosław Jędrysiak9 lipca 2019