Wnioski na azbest – Gazeta Kłobucka
Przystajń

Wnioski na azbest

O dofinansowanie może ubiegać się osoba fizyczna posiadająca tytuł prawny do nieruchomości, na której są wyroby azbestowe.
Wnioski na azbest

EKOLOGIA. Do 6 marca w urzędzie gminy przyjmowane będą wnioski o dofinansowanie na usunięcie wyrobów zawierających azbest

Jak zawsze w przypadku programów usuwania azbestu, można uzyskać dofinansowanie w wysokości 100 procent kosztów kwalifikowanych. Przy czym koszty kwalifikowane obejmują demontaż wyrobów azbestowych (względnie zabranie ich, gdy już wcześniej zostały zdemontowane), a także wywózkę i utylizację. Nie obejmują natomiast wykonania nowego pokrycia dachowego, które każdy musi sfinansować we własnym zakresie. O dofinansowanie może ubiegać się osoba fizyczna posiadająca tytuł prawny do nieruchomości, na której są wyroby azbestowe. O ile na nieruchomości tej nie jest prowadzona działalność gospodarcza.
Kto chce pozbyć się azbestu w 2020 roku i skorzystać z dofinansowania, wniosek musi złożyć do urzędu gminy do 6 marca. Na tej podstawie gmina wystąpi o dofinansowanie i – jeśli zostanie przyznane – wybierze wykonawcę odbioru azbestu. Następnie wyroby te będą usuwane u osób, które złożyły wnioski, w terminie do 20 września.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przystajń

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Przystajń

przystajn-rynek

Rynek drugi w Polsce

Jarosław Jędrysiak18 maja 2020
3

Kupili maski ochronne

Jarosław Jędrysiak7 kwietnia 2020
przystajn

Rynek w Przystajni walczy o nagrodę

Jarosław Jędrysiak1 kwietnia 2020
rynek-przystajn

Rynek doceniony

Jarosław Jędrysiak20 marca 2020
pierwszy rajd rowerowy

Pierwszy rajd rowerowy ku czci żołnierzy wyklętych

Jarosław Jędrysiak12 marca 2020
K - Jaki stan powietrza w gminie (1311) + fot

Jaki stan powietrza w gminie?

Jarosław Jędrysiak9 marca 2020