Już w marcu kolejne wydanie Magazynu Biznes&Gospodarka. – Gazeta Kłobucka
Region

Już w marcu kolejne wydanie Magazynu Biznes&Gospodarka.

Już w marcu kolejne wydanie Magazynu Biznes&Gospodarka.

Jesteśmy w trakcie przygotowywania kolejnego wydania Magazynu Biznes&Gospodarka, które ukaże się na początku marca. Wkrótce zostanie uruchomiona nasza witryna internetowa gdzie znajdziecie pełną listę dystrybucji magazynu. Zachęcamy również do kontaktu z naszą redakcją oraz działem reklamy – http://juralive.pl/

Region częstochowski ma się czym chwalić. Od lat z sukcesami działają tu małe i średnie firmy. Większość z nich to familijne biznesy przekazywane z pokolenia na pokolenie. Pracują w nich całe rodziny.Ale coraz więcej także u nas dużych, międzynarodowych koncernów, które chcą inwestować w Częstochowie i okolicach. W Lublińcu 220 mln zł zainwestowała firma Dunapack Eurobox, pod Kłobuckiem Hillwood – deweloper nieruchomości magazynowych – właśnie buduje potężne centrum zaopatrzeniowe. W Częstochowie inwestuje międzynarodowy koncern Accolade. W samym tylko byłym województwie częstochowskim działają aż cztery podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej: w Myszkowie, Lublińcu, Krzepicach i Częstochowie. Miejsca te powstały dzięki staraniom samorządów. Wiele z nich mocno wspiera lokalny i regionalny biznes. Nie bez znaczenia pozostaje też działalność organizacji wspierających przedsiębiorców na naszym terenie. Niedawno odbyła się 19. edycja plebiscytu „Jurajski Produkt Roku” organizowana przez Regionalną Izbę Przemysłowo–Handlową w Częstochowie, Urząd Miasta w Częstochowie, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach i samorządy naszego regionu. Podczas uroczystej gali nagrodzono najbardziej zaangażowane gospodarczo i biznesowo osoby i organizacje.
Oddaję w Państwa ręce pierwszy numer magazynu, w którym znajdziecie najważniejsze informacje o gospodarczych wydarzeniach i ważnych inwestycjach w regionie częstochowskim, ale przede wszystkim o ludziach biznesu, którzy ciężką pracą i determinacją budowali swoje firmy w czasach trudnej transformacji, kiedy nic nie było łatwe ani oczywiste jak dzisiaj. Przykładem tego jest małżeństwo Haliny i Zdzisława Bartelaków – właściciele marki Consonni – którzy najpierw uwierzyli, a potem szli pod wiatr, by w końcu osiągnąć to, co sobie zamierzyli. Serdecznie polecam wywiad o tym, jak powstawało cukiernicze imperium Consonni, który można znaleźć w tym wydaniu, oraz mnóstwo innych, ciekawych artykułów, które, mam nadzieję, znajdą Państwa uznanie. Warto wiedzieć, co się dzieje w regionie! Warto czytać „Biznes i Gospodarkę” regionu częstochowskiego!
Szukajcie nas w najlepszych miejscówkach premium w regionie – restauracjach, kawiarniach, hotelach,salonach samochodowych, spa, gabinetach medycznych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie spędzacie swój czas.

Zachęcamy do pobrania elektronicznego wydania Biznes&Gospodarka regionu częstochowskiego


Pobierz

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Region

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Region

kasa

Mapa wsparcia dla firm

Adam Świerczyński29 maja 2020
ziemia

Budują stację meteo

Jarosław Jędrysiak26 maja 2020
zus

Tarcza 3.0 rozpoczęła działanie

Jarosław Jędrysiak26 maja 2020
jasna gora

Pielgrzymi z Łowicza szli na Jasną Górę, zostali zatrzymani przez policję

Ewa Chojnacka26 maja 2020
pielgrzymki

Pielgrzymki będą się odbywać mimo pandemii

Adam Świerczyński21 maja 2020
szycie_maseczki

KOLEKCJA Z „CZASÓW ZARAZY”

Ewa Chojnacka13 maja 2020