Sesja w wąskim gronie – Gazeta Kłobucka
Lipie

Sesja w wąskim gronie

Sesja w wąskim gronie

SAMORZĄD. Wspominaliśmy już w innym materiale, że w gminie Lipie 20 marca odbędzie się sesja. Jest komunikat przewodniczącego rady z prośbą, by ograniczyć liczbę uczestników tych obrad

– W związku posiedzeniem komisji wspólnych i obradami sesji Rady Gminy Lipie 20 marca, realizowanymi zgodnie z wyznaczonymi przez stosowne akty prawne terminami, proszę, aby w ramach działań profilaktycznych zmierzających do zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w obu spotkaniach uczestniczyli tylko radni gminy i wyznaczeni pracownicy urzędu – apelował Zbigniew Bystrzykowski za pośrednictwem gminnego serwisu.
Szef rady zachęcał, by ewentualne uwagi czy zapytania sołtysi i mieszkańcy kierowali tym razem telefonicznie lub mejlowo na adres sekretariat@uglipie.pl. Tak czy inaczej obrady będą transmitowane, więc zainteresowani będą mogli obejrzeć ich przebieg.
– Proszę również, aby w spotkaniach nie uczestniczyły osoby, które zaobserwują u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel i inne charakterystyczne dla przeziębienia, grypy czy infekcji paragrypowych. Wszystkich przybyłych proszę o zachowanie środków ostrożności w postaci zajmowania miejsc w odpowiedniej odległości od pozostałych osób oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na salę obrad – dodaje Bystrzykowski.
Co zaplanowano na dzisiejszą sesję? W porządku jest m.in. omówienie spraw gospodarki śmieciowej i inwestycji, a wśród uchwał – zmiany w budżecie, sprawa odrzucenia stanowiska związków zawodowych na temat projektu uchwały rady w sprawie zamiaru likwidacji szkoły w Rębielicach Szlacheckich i 9 innych uchwał.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Lipie

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Lipie

michalak

Rozpoczęli nabór do żłobka

Jarosław Jędrysiak17 maja 2020
bozena wieloch

Gmina odpowiada poczcie

Jarosław Jędrysiak1 maja 2020
peugot

Potrącił rowerzystkę i uciekł

Ewa Chojnacka17 kwietnia 2020
aasd

Podszyli się pod urząd?

Jarosław Jędrysiak17 kwietnia 2020
K - Zamknięty punkt zbiórki odpadów (439) + fot

Zamknięty punkt zbiórki odpadów

Jarosław Jędrysiak28 marca 2020
kostka

Więźniowie sporo zrobili

Jarosław Jędrysiak4 marca 2020