Nowe godziny otwarcia sklepów Lidl, Biedronka, Kaufland – Gazeta Kłobucka
Region

Nowe godziny otwarcia sklepów Lidl, Biedronka, Kaufland

ARCH.
Nowe godziny otwarcia sklepów Lidl, Biedronka, Kaufland

Pandemia koronawirusa w Polsce trwa. Po ogłoszeniu obostrzeń dotyczących handlu wywołanych przez koronawirusa sklepy wprowadziły wiele zmian w funkcjonowaniu. Większość z nich zmieniła również godziny otwarcia.

-Sklepy sieci Kaufland są otwarte w godz. od 6 do 24. W Lublinie, w Gdańsku, w Warszawie na ul. Stalowej, w Krakowie na ul. Wielickiej oraz Wrocławiu na ul. Legnickiej sklepy są czynne całą dobę.
-Biedronka jest otwarta w godz. od 6 do 24. Od 7 do 10 kwietnia, w okresie przedświątecznym, sklepy będą czynne całodobowo.
-Lidl zmienił godziny otwarcia sklepów. Zakupy można zrobić tam w godz. od 6 do 24. W niektórych miastach sklepy działają całą dobę z godzinną przerwą techniczną od godz. 3 do 4.

Koronawirus a nowe godziny otwarcia sklepów
Sieć sklepów Lidl poinformowała o nowych godzinach otwarcia obowiązujących od 2 kwietnia. Sklepy są czynne od godz. 6 do 24 a w niektórych miastach nawet całodobowo z miejscem na godzinną przerwę techniczną od godz. 3 do 4 rano. Listę miast można znaleźć na stronie sieci sklepów Lidl.

Również od 2 kwietnia wszystkie sklepy sieci Biedronka działają od godz. 6 do 24, a dodatkowo w dniach od 7 do 10 kwietnia sklepy będą czynne całą dobę.

Kaufland poinformował także na stronie internetowej o nowych godzinach otwarcia. Od 3 kwietnia br. większość marketów Kaufland będzie funkcjonować od godz. 6:00 do godz. 24:00. ”Ponadto markety w Lublinie, w Gdańsku, w Warszawie na ul. Stalowej, w Krakowie na ul. Wielickiej oraz Wrocławiu na ul. Legnickiej działają obecnie całodobowo. Ze względu na dynamiczną sytuację, nie wykluczamy również wprowadzenia kolejnych zmian” informuje biuro prasowe Kaufland Polska.

Koronawirus a nowe obostrzenia
Przypominamy, że 31 marca premier Mateusz Morawiecki ogłosił na konferencji nowe obostrzenia dotyczące m.in. handlu. W sklepach mogą przebywać maksymalnie trzy osoby, w przeliczeniu na jedną kasę. A więc jeśli w sklepie jest 5 kas, to zakupy może robić 15 osób jednocześnie. Przed wejściem do sklepu trzeba obowiązkowo zakładać rękawiczki. W godzinach od 10 do 12 tylko osoby powyżej 65. roku życia mogą zrobić zakupy w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach.

źródło: onet.pl

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Region

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Region

powodz

Dają nawet 300 tysięcy

Jarosław Jędrysiak4 sierpnia 2020
zus

Nadal można dostać postojowe

Adam Świerczyński15 lipca 2020
nawadnianie

Ostatnie chwile na dotacje do nawadniania

Jarosław Jędrysiak13 lipca 2020
gt42

Posłom bieda nie grozi

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2020
pieniadze-640x400

Milion plus dla gmin?

Jarosław Jędrysiak1 lipca 2020
targ

Pomysł na wsparcie targowisk

Jarosław Jędrysiak1 lipca 2020