Domowy oprawca trafił do aresztu – Gazeta Kłobucka
Miedźno

Domowy oprawca trafił do aresztu

Ledwie wyszedł na wolność, znów zgotował najbliższej osobie piekło. Posiedzi na razie trzy miesiące. Co dalej? Zdecyduje sąd. POLICJA KŁOBUCK
Domowy oprawca trafił do aresztu

POLICJA. Zgodnie z decyzją częstochowskiego sądu 63-letni mieszkaniec gminy Miedźno najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna, podejrzany o znęcanie się nad żoną, został zatrzymany przez kłobuckich policjantów po kolejnej awanturze, jaką wszczął u pokrzywdzonej. W przeszłości był już karany za znęcanie się nad osobą najbliższą. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet kilkuletni pobyt za kratkami – podaje rzecznik kłobuckiej policji, mł. asp. Joanna Wiącek-Głowacz

W związku ze zgłoszoną awanturą domową w Miedźnie interweniowali policjanci z kłobuckiej komendy.
– Na miejscu mundurowi zastali 63-letniego mieszkańca gminy Miedźno oraz jego żonę. W tym dniu była to już druga interwencja wobec tego awanturnika, któremu mundurowi w konsekwencji założyli niebieską kartę, a następnie go zatrzymali – informuje rzeczniczka policji. – Mężczyzna w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu – dodaje.
To nie pierwszy taki koszmarny dzień w życiu tej rodziny. Mężczyzna był już w przeszłości karany za znęcanie się nad osobą najbliższą. Dosłownie kilka dni wcześniej opuścił areszt.
– Oprawca domowy po opuszczeniu aresztu nadużywał alkoholu, wszczynał awantury, ubliżał swojej ofierze i poniżał ją, a także pluł kobiecie w twarz i groził pozbawieniem jej życia. Częstochowski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, który spędzi w areszcie najbliższe 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet kilkuletni pobyt za kratkami – podaje oficer prasowa kłobuckiej komendy.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

  1. Anonim

    1 maja 2020 at 10:11

    A nie lepiej takiego uspić , albo przeznaczyć na dawcę organów ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Miedźno

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Miedźno

derejczyk

Spór wójta i odwołanej dyrektorki trwa w sądach

Jarosław Jędrysiak7 czerwca 2020
wq

Ile wydali na delegacje?

Jarosław Jędrysiak7 czerwca 2020
BRON

Groził bronią szwagrowi

Jarosław Jędrysiak19 maja 2020
miedzno-urzad-gminy

Porady prawne na odległość

Jarosław Jędrysiak6 kwietnia 2020
K - Sesja w cieniu epidemii (2719) + fot

Sesja w cieniu epidemii

Jarosław Jędrysiak20 marca 2020
K - Uczniowie pojechali do Włoch 1

Uczniowie pojechali do Włoch

Jarosław Jędrysiak4 lutego 2020