Polityk PSL twierdzi, że potrafi wyleczyć koronawirusa – Gazeta Kłobucka
Kraj

Polityk PSL twierdzi, że potrafi wyleczyć koronawirusa

ARCH.
Polityk PSL twierdzi, że potrafi wyleczyć koronawirusa

– Medycyna oparta na faktach i dowodach, to jest ważne dla Władysława Kosiniaka-Kamysza – tak w rozmowie z Onetem sztabowcy PSL tłumaczą decyzję swojego szefa. Dziś na wniosek kandydata na prezydenta zawieszony w partii został Tomasz Dorniak, który publicznie twierdzi, że potrafi wyleczyć koronawirusa.

Jak opisaliśmy wczoraj w Onecie, zasiadający w pomorskim zarządzie PSL Tomasz Dorniak chwalił się, że opracował terapię, która jest skuteczna w walce z koronawirusem. Tekst wywołał sporo emocji, niekoniecznie pozytywnych.
Nie minął jeden dzień, a jest już konkretna reakcja polityczna. Na wniosek Władysława Kosiniaka-Kamysza, Dorniak został zawieszony w PSL. – Medycyna oparta na faktach i dowodach, to jest ważne dla Władysława Kosiniaka-Kamysza. Nie można utożsamiać partii z takim tematem – tłumaczy w rozmowie z Onetem Magdalena Sobkowiak, szefowa sztabu Władysława Kosiniaka-Kamysza.
Sam Dorniak nie wydaje się przybity decyzją swojej partii. – Mnie nie można w tej chwili zdołować. Najważniejsze jest dla mnie zdrowie i walka o to, by wprowadzono do szpitali wszystkie skuteczne metody.
Zawieszony w PSL polityk przekonywał wczoraj, że jego opracowana lata temu metoda sprawdza się też w zwalczaniu innych chorób, m.in. nowotworów. – Nie rozmawiałem z Kosiniakiem-Kamyszem na temat mojej metody w kontekście koronawirusa.
Dorniak mówi, że decyzję o zawieszeniu w PSL otrzymał drogą telefoniczną. I że został poproszony o wydanie oświadczenia, które właśnie przygotowuje.
Rozmówca Onetu zaznacza, że przyjmuje decyzję PSL-u z godnością. – Zdrowie i polityka to dwie różne rzeczy. Ja działam od 10 lat na rzecz zdrowia. Temat zdrowia milionów Polaków jest dla mnie najważniejszy.

źródło:onet.pl

2 komentarze

2 Komentarze

 1. Gazeta Kłobucka

  27 kwietnia 2020 at 09:31

  Dzień dobry. Szanujemy pracę każdego w tym Pana Zbigniewa Barana. Mocno angażuje się w to co robi. Nie ocenimy wyników tej pracy. Prosimy wskazać Panie Brzęczek w którym materiale Pan Baran jest bardziej wiarygodny niż nasza gazeta. Z racji tego, że Pana półkule mózgowe pracują wolniej, mógł Pan nie zauważyć że zdjęcie Kosiniaka Kamysza zostało wykorzystane do tego samego materiału w takich portalach jak onet.pl, interia.pl, nadolnymslasku.pl, Wyborcza na Pomorzu w swoich dodatkach. To naturalna praktyka dziennikarska. Ale aby to wiedzieć trzeba być dziennikarzem.
  Pozdrawiamy

 2. Zjadacz dusz

  23 kwietnia 2020 at 11:26

  I co ma Kiepura ze zdjęcia z tym tekstem?

  Złapano dziennikarkę, okazało się, że dorabia jako prostytutka. Można dołączyć Pani zdjęcie? W końcu obie jesteście dziennikarkami.

  Zeszliście na psy, Baran jest bardziej wiarygodny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kraj

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kraj

tvp

Sondaż IBRIS dla Onetu. Polacy ocenili rzetelność programów telewizyjnych

Ewa Chojnacka19 czerwca 2020
matura20

Matura 2020. Matematyka poziom podstawowy. Arkusz CKE i odpowiedzi

Ewa Chojnacka9 czerwca 2020
lot

LOT chce obniżyć wymiar etatu dla pracowników personelu latającego i pokładowego o 50 procent

Ewa Chojnacka24 maja 2020
broniarz

Sławomir Broniarz: Dostajemy dramatyczne wiadomości

Ewa Chojnacka23 maja 2020
kombinezony

Wirus zaatakował najmocniej na śląsku!

Ewa Chojnacka12 maja 2020
piontkowski

Ministerstwo podaje terminy egzaminów

Adam Świerczyński24 kwietnia 2020