Zabrali prawko na Muznerowskiego – Gazeta Kłobucka
Krzepice

Zabrali prawko na Muznerowskiego

Trafiają się prędkości nie o te 10 czy 20 na godzinę za duże. Ale i takie, jakich miejsce jest tylko na drodze szybkiego ruchu i bez żadnych zabudowań. ARCH.
Zabrali prawko na Muznerowskiego

POLICJA. Komuś się wydaje, że są ulice, gdzie drogówka nie pilnuje? Muznerowskiego w Krzepicach, droga Krzepice – Panki, do takich miejsc nie należy

Tu na sporym odcinku wolno jechać tylko 40 na godzinę. Już lata temu pisaliśmy, że prędkości są tam znacznie wyższe i znacznie za często. Mieszkańcy się skarżyli. Teraz zadziałała Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Piratowanie oznaczano tam na drodze bardzo często. Policja musiała się tym zająć i zastawić sidła na tych, którzy mają za ciężką nogę. Czasem o wiele za ciężką. Bo rzecz w tym, że trafiają się prędkości nie o te 10 czy 20 na godzinę za duże. Ale i takie, jakich miejsce jest tylko na drodze szybkiego ruchu i bez żadnych zabudowań.
W sobotę tuż po jedenastej w nocy drogówka namierzyła na ulicy Muznerowskiego w Krzepicach audi pędzące o 58 na godzinę zbyt szybko. Jak wiadomo, przekroczenie o 50 na godzinę to już zatrzymanie prawka na 3 miesiące. Audi zatrzymano. Za kierownicą siedział 22-latek z gminy Przystajń. Teraz będzie miał przerwę w kierowaniu samochodami. Niezależnie od czasowego zatrzymania dokumentu uprawniającego do jazdy dostał też 10 punktów karnych. No i pięć stów mandatu.
Morał jest prosty. Uważajcie z prędkością na Muznerowskiego. To opłaci się wszystkim. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Krzepice

kotynia

Orzeszkowej i Prusa nie wyjdzie drogo

Jarosław Jędrysiak30 czerwca 2020
synagoga

Remont synagogi może się rozpocząć

Jarosław Jędrysiak28 czerwca 2020
kino

Kino samochodowe w Krzepicach

Jarosław Jędrysiak25 czerwca 2020
gok-krzepice

Zajęcia w GOK-u ruszyły w poniedziałek

Jarosław Jędrysiak15 czerwca 2020
synagoga

Powinno starczyć kasy na bożnicę

Jarosław Jędrysiak9 czerwca 2020
laptopy

Kupili laptopy dla uczniów

Jarosław Jędrysiak1 czerwca 2020