Co z boiskiem przy szkole? – Gazeta Kłobucka
Kłobuck, Kamyk

Co z boiskiem przy szkole?

W magistracie otwarto już oferty przetargowe. Co z boiskiem w Kamyku?
Co z boiskiem przy szkole?

INWESTYCJA. Gmina Kłobuck od poniedziałku zna już nowe oferty na wykonanie dokumentacji dla budowy boiska i zagospodarowania terenu przy szkole w Kamyku

To druga próba poszukiwania wykonawców niezbędnej dla tej inwestycji dokumentacji. W pierwszej – o czym pisaliśmy – miasto dostało osiem ofert, ale każda przekraczała założone na to zadania środki w wysokości niespełna 18,5 tys. złotych.
Tamto postępowanie więc unieważniono i ogłoszono nowe. Otwarcie ofert miało miejsce 15 czerwca. Jakie rezultaty dało ponowne uruchomienie postępowania?
Miasto tym razem również dostało sporo ofert – w sumie sześć. Pięć z nich przekracza w zaproponowanej cenie – czasem o kilka tysięcy, czasem kilkukrotnie – wspomniane 18,5 tysiąca, które założono w magistracie. Jedna oferta mieści się w tej kwocie. Co dalej? Regułą jest analiza złożonych ofert przed dokonaniem wyboru. Czy miasto wybierze tę ofertę, która mieści się w kosztach, okaże się wkrótce.
Gdy już powstanie dokumentacja, przyjdzie czas na zabieranie się za etap wykonania boiska i zagospodarowania terenu przy szkole w Kamyku. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck, Kamyk

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck, Kamyk

2a

Burmistrz odwdzięcza się Kamykowi?

Redakcja29 września 2015