Nagrody za stare zdjęcia – Gazeta Kłobucka
Praca

Nagrody za stare zdjęcia

aplikuj.pl
Nagrody za stare zdjęcia

KONKURS. Seniorzy, którzy wyślą zdjęcia z pracy sprzed lat, mają szansę na nagrody. Jest jeszcze trochę czasu, by spróbować po nie sięgnąć

Organizatorem konkursu jest Aplikuj.pl, a celem projektu, którego konkurs jest elementem, jest ukazanie zmian w rzeczywistości zawodowej Polaków na przestrzeni lat. A także przypomnienie różnych zawodów, które dziś już nie istnieją lub są bardzo rzadko spotykane. Dla samych seniorów, uczestników konkursu „Praca dawniej”, to z kolei trochę rozrywki, trochę okazji do wspomnień, a przy okazji szansa na zdobycie nagrody. Konkurs jest adresowany do mieszkańców województw śląskiego i małopolskiego, którzy ukończyli 60 lat. Informacje na jego temat można uzupełnić, zaglądając na stronę www.aplikuj.pl/konkurs-senior – tam też jest dostępny szczegółowy regulamin, z którym warto się zapoznać.
Organizatorzy liczą, że seniorzy będą przesyłać fotografie z pracy sprzed lat, a dzięki temu następnie uda się je zamieścić na stronie w publikacji pokonkursowej. Sam projekt jest realizowany w internecie, tak samo więc zgłoszenie następuje przez internet, a zdjęcia –maksymalnie trzy – załącza się jako skany. I tu wszystko, co do udziału niezbędne, znajdzie się na przywołanej wyżej stronie konkursu pod wskazanym adresem.
Zgłaszać swój udział w konkursie – i przesyłać zdjęcia – można już od kilkunastu dni. I jest na to czas do 11 września. Potem, 23 września, nastąpi rozstrzygnięcie. Trójka laureatów wskazanych przez jury otrzyma telefony komórkowe – aparaty o konstrukcjach tradycyjnie lubianych przez seniorów. Ponadto można wygrać nagrody w postaci książek, gadżetów i kursów internetowych. (jar)

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

  1. prawdziwy

    29 czerwca 2020 at 20:14

    Jak wydobycw wielbicieli gierkowszczyzny i innych oprawcow z tamtych lat … a zrobic konkurs z nagrodamie !:) oj haimkiem zalatuje strasznie . 🙂
    a jednak !:). to juz przeszlosc licza sje zolnierze wykleci, polska mlodzierz i polska !:)

    sila jest z nami drodzy polacy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Praca

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Praca

konkurs

Nagrody za stare zdjęcia

Jarosław Jędrysiak2 lipca 2020
dokumenty

Będzie spis rolny, można dorobić

Jarosław Jędrysiak25 czerwca 2020
33

Polska to nie jedyny kierunek pracowników z Ukrainy

Jarosław Jędrysiak14 maja 2020
senior

Emeryt może dorobić więcej

Jarosław Jędrysiak12 marca 2020
zus

Jak to jest z emeryturami dla obcokrajowców?

Jarosław Jędrysiak15 stycznia 2020
kierunek

Zmiana pracy – czym się kierować?

Ewa Chojnacka26 sierpnia 2019