Kłobuck, Ostrowy

Znicz i Naprzód w wojewódzkim finale

Zwycięska drużyna Znicza Kłobuck z trenerem Dominikiem Szczypiórem oraz nagrodami.

PIŁKA MŁODZIEŻOWA. Znicz Kłobuck triumfował w finale powiatu kłobuckiego X Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców im. Marka Procyszyna „Mała Piłkarska Kadra Czeka” (2007 r. i mł.). W pojedynku finałowym 4:0 (3:0) pokonał Naprzód Ostrowy. Niemniej zarówno Znicz, jak i Naprzód zagrają w finale województwa śląskiego, który odbędzie się w piątek 3 lipca na stadionie sportowym Pioniera Pisarzowice (gmina Wilamowice, powiat bielski)

Na stadionie sportowym im. Ludwika Bodziachowskiego w Miedźnie w turnieju finałowym powiatu kłobuckiego X Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka” na dwóch boiskach (ze sztuczną i naturalną trawą) równolegle rywalizowało osiem zespołów. W półfinałach Znicz Kłobuck 5:0 wygrał z Juniorem Szarlejka, a Naprzód Ostrowy 4:0 zwyciężył Grom Miedźno. Trzecie miejsce wywalczył Grom, pokonując 2:1 Juniora Szarlejka. Najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem 6 bramek został Hubert Kociszewski (Znicz), otrzymując w nagrodę pamiątkową statuetkę i dyplom. Wszystkie uczestniczące w piłkarskiej imprezie drużyny zostały nagrodzone dyplomami i piłkami, cztery najlepsze pucharami, a zwycięski otrzymał Znicz medale, które wręczali przedstawiciele Powiatowego Zrzeszenia LZS w Kłobucku (głównego organizatora turnieju) Grzegorz Garbaciak i Stanisław Wrzesiński oraz prezes KS-u Grom Miedźno Wojciech Kowalik. (Sas)