Pewna praca w Niemczech czeka – Gazeta Kłobucka
Praca

Pewna praca w Niemczech czeka

Senior Partner 24 Sp. z o.o. z Kłobucka proponuje pracę dla opiekunek osób starszych w Niemczech na korzystnych i wartych zainteresowania warunkach.
Pewna praca w Niemczech czeka

Sprawdzone miejsce, pewne dochody, warunki dokładnie znane przed wyjazdem, do tego opieka polskiej firmy, zapewniony transport i nawet kurs językowy za darmo. Trzeba więcej, by zastanowić się, czy to nie ta praca za granicą, na którą się czekało? Senior Partner 24 Sp. z o.o. z ul. Staszica 12 w Kłobucku proponuje wyjazdy do opieki nad osobami starszymi w Niemczech

Przede wszystkim jest to praca pewna, sprawdzona, bezpieczna. To podstawa. Tu firma Senior Partner 24 Sp. z o.o. z Kłobucka stawia na solidność i pełną wiedzę pracownika jeszcze przed wyjazdem. Można bez obaw jechać i zarabiać za granicą kwoty, które w kraju były nieosiągalne.
– Jako firma gwarantujemy, że pracownicy delegowani są do sprawdzonych rodzin. Każde takie zlecenie weryfikuje nasz koordynator, który jedzie na miejsce, przebywa kilka godzin w domu, do którego ma pojechać do pracy delegowana przez nas osoba i dokładnie poznaje szczegóły. Zapoznaje się wtedy z przyszłym podopiecznym oraz sprawdza warunki mieszkaniowe. Przed decyzją o wyjeździe i my, i osoba, która pojedzie do pracy, dokładnie wie, jak to wszystko wygląda – mówi Iwona Jackiewicz, rekruterka Senior Partner 24 Sp. z o.o.
To bardzo ważne, bo pozwala uniknąć nieprzyjemnych zaskoczeń po dotarciu na miejsce pracy. Przed wyjazdem zna się warunki, oczekiwania i stawkę. Zna się nawet wzrost czy wagę osoby, którą będzie się miało pod opieką, i choroby, na które cierpi z racji podeszłego wieku. Także podopieczny wie wcześniej, kto do niego przyjedzie z Polski. W praktyce pracę tę podejmują głównie panie. Senior Partner 24 Sp. z o.o. kieruje do pracy w okolicach Norymbergi. Ma tam swoich koordynatorów, którzy odpowiednio przygotowują oferty pracy.
Firma pomaga usunąć czasem główną przeszkodę przed podjęciem intratnej pracy w Niemczech: nieznajomość języka.
– Zapewniamy pracę zarówno dla osób ze znajomością języka niemieckiego, jak i bez niej. Organizujemy kursy, na których można poznać ten język w stopniu potrzebnym do wyjazdu – mówi Katarzyna Jadczyk, również rekruterka kłobuckiej firmy. Nie trzeba wydawać grosza na taki kurs. Jest on bezpłatny dla każdego, kto potem podejmie pracę trwającą w sumie choć 4 miesiące. Sam kurs trwa około miesiąca. Można go odbyć stacjonarnie, ale też online.
– Osoba po kursie ma zapewniony wyjazd. To my staramy się, by dostała ofertę pracy – zapewnia Jackiewicz.
Nie trzeba bać się także kosztów podróży. Ani formalności. Nie ma wydatków i opłat przed wyjazdem.
– Zorganizowanie i koszty podróży do Niemiec bierzemy na siebie. Nie muszą się o to martwić osoby jadące do pracy. Dla naszych opiekunek występuje my o kartę EKUZ i druk A1. Są to dokumenty potwierdzające legalność pracy w Niemczech i dające prawo podstawowej opieki medycznej – mówi Iwona Jackiewicz.
Zaletą pracy w polskiej firmie jest też to, że nie trzeba niczego załatwiać samemu z niemieckim pracodawcą. To Senior Partner 24 Sp. z o.o. płaci za pracę i zapewnia niezbędne wsparcie swoim pracownikom.
Jak wygląda ta praca? Najczęściej to wyjazdy na okresy trwające po 2 miesiące. Słyszymy, że mało kto szuka innej pracy, gdy w przerwach między wyjazdami jest w Polsce. Wiadomo – do Niemiec jedzie się po dobry zarobek, zależnie od warunków zarabia się nawet do 2 tysięcy euro. Jest z czego odłożyć. Zwłaszcza że pieniądze z umowy ma się „na czysto”. Nie płaci się w Niemczech za zakwaterowanie i wyżywienie, które ma się zapewnione u podopiecznego.
Dodatkowym plusem jest to, że choć Senior Partner 24 Sp. z o.o. kieruje do pracy osoby z całej Polski, to działa u nas, w Kłobucku, przy ul. Staszica 12. Można więc przyjść, dopytać o szczegóły. Można też dzwonić (na numery 343 438 658 lub 660 322 650), napisać e-mail (info@seniorpartner24.pl) albo zajrzeć na stronę: www.seniorpartner24.pl i poczytać. Ta pewna i opłacalna praca warta jest zainteresowania.

2 komentarze

2 Komentarze

 1. Luiza

  18 lipca 2020 at 14:22

  Czyli dalej polska obozowa .

  Dla niemcow jestesmy potrzebni tylko do podcierania tylkow i pracy w oborach ,na polu no bo przecierz niemcy sie brzydza …
  Miejcie honor polki i polacy … my mamy piekna historie oni straszna .

  A te agencje wyzyskiwaczy niech sobie w niemczech otwieraja

  • Asia

   20 lipca 2020 at 17:55

   Napisałabym co myślę o takich opiniach ale się wstrzymam. Jak się siedzi na swojej dupie i dalej jak za powiat nie wyjedzie, to się ma właśnie takie wyobrażenie. To fakt, niestety większość takich firm to wyzyskiwacze, jednak w tym wypadku nie powiem tego. Wręcz przeciwnie. Od razu wspomnę : Nie, nie pracowałam w tej ani innej firmie, ale mieszkałam w Niemczech i miałam styczność z tą firmą, a dokładnie z sytuacją kiedy właśnie koordynatorki z SENIOR PARTNER pomogły osobie, która kiedyś była u nich na zleceniu, a zostala wypuszczona ma pastwę losu przez ówczesnego pracodawcę(inną firmę pośrednicząca w pracy dla opiekunek). Osoba ta została odstawiona przez rodzinę podopiecznego na dworzec, bez pieniędzy, bez biletu. Firma umyła ręce, znając tylko wersję rodziny podopiecznego. W tym momencie, opiekunka zadzwoniła w desperacji do SENIOR PARTNER i tutaj, BEZINTERESOWNIE, pomogła tej osobie. Tak więc, jeśli ktoś szuka takiej pracy, w 100% mogę polecić Senior Partner.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Praca

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Praca

biuro

4-dniowy tydzień pracy w Niemczech. „Gigantyczny eksperyment”

Ewa Chojnacka17 sierpnia 2020
praca1

Zatrudnimy Pracownika Działu Sprzedaży!

Ewa Chojnacka29 lipca 2020
konkurs

Nagrody za stare zdjęcia

Jarosław Jędrysiak2 lipca 2020
konkurs1

Nagrody za stare zdjęcia

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2020
dokumenty

Będzie spis rolny, można dorobić

Jarosław Jędrysiak25 czerwca 2020
33

Polska to nie jedyny kierunek pracowników z Ukrainy

Jarosław Jędrysiak14 maja 2020