SPOTKANIE BIZNESOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – Gazeta Kłobucka
Kłobuck, powiat

SPOTKANIE BIZNESOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

UM Kłobuck
SPOTKANIE BIZNESOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie biznesowe dla przedsiębiorców z Gminy Kłobuck i okolic! Spotkanie zostało zorganizowane w ramach współpracy Partnerskich Klubów Biznesu i Fundacji ESPA z Gminą Kłobuck.
Spotkanie poprowadził Prezes Zarządu PKB – Radosław Rogiewicz wraz z Przewodniczącym Rady Fundacji ESPA – Norbertem Palimąka oraz Burmistrzem Kłobucka Jerzym Zakrzewskim. Obecny był również Koordynator PKB Częstochowa Dariusz Barciś. Przedstawili oni korzyści wynikające ze współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu, które ułatwiają i pomagają w zawieraniu nowych biznesowych relacji, skracają dystans pomiędzy firmami. Podczas spotkania omówiono również bieżącą sytuację w mieście i możliwości dla przedsiębiorców z ramienia Gminy Kłobuck.
Był również czas na rozmowy biznesowe, podczas których każda z firm miała możliwość przedstawienia się i zaprezentowania się oraz nawiązania skutecznych kontaktów biznesowych.
Przedsiębiorcy zdobyli wiedzę w jaki sposób skutecznie można zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług, poznali metody, które pozwolą zmniejszyć koszty prowadzonej działalności, otrzymali możliwość zareklamowania swojej firmy innym przedsiębiorcom, dzięki czemu każda z firm będzie miała szanse pozyskać nowych kontrahentów.
W spotkaniu wzięło udział wielu gości z terenu Gminy Kłobuck, ale nie tylko, pojawili się również przedstawiciele z innych gmin oraz z Czech.
Mamy nadzieję, że każdemu, kto wziął udział w spotkaniu udało się nawiązać dużo ciekawych kontaktów biznesowych.

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele klubów sportowych z terenu gminy, którzy zgłosili chęć pozyskania darmowego sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży zrzeszonych w klubach od Fundacji ESPA. Oficjalne wręczenie odbyło się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku. Fundacja okazała się być bardzo hojna i przekazała sprzęt firmy Adidas wartości około 130 tyś zł.

Partnerskie Kluby Biznesu to organizacja zrzeszająca kilkanaście klubów biznesu z Polski oraz z Czech, w których działa około tysiąca przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Na co dzień pomagają swoim klubowiczom w nawiązywaniu nowych kontaktów, a także w pozyskiwaniu kapitału i inwestorów. W czasie moderowanych spotkań ich uczestnicy mogą się poznać i porozmawiać o współpracy.
Fundacja ESPA, powstała w 1993 roku i zajmuje się przede wszystkim niesieniem pomocy humanitarnej oraz wspieraniem edukacji młodego pokolenia. W 2019 roku fundacja przekazała dzieciom z różnych klubów sportowych sprzęt o  wartości  7 mln zł.  Działa na rynku polskim od 28 lat. To miejsce dla każdego, bez względu na pochodzenie czy status społeczny. Główne zadanie Fundacji to rozbudzenie w młodych ludziach chęci do wszechstronnego rozwoju. Fundacja edukuje, rozwija, motywuje młode pokolenie do zmiany stylu życia. Wspiera dzieci i młodzież na terenie Polski, ale także na Filipinach, gdzie prowadzi Akcję „Adopcji serca”. Fundacja ESPA to wsparcie, wiedza i pomoc

Dziękujemy za okazane wsparcie, dzięki pomocy Partnerskich Klubów Biznesu i Fundacji ESPA będą mogły być realizowane przedsięwzięcia i inicjatywy na rzecz rozwoju sportu dzieci i młodzieży, zrzeszonych w  klubach sportowych działających na terenie Gminy Kłobuck.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck, powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck, powiat

targowisko

Targowisko – informacja

Ewa Chojnacka2 października 2020
mz-powiaty

Powiat kłobucki w czerwonej strefie!

Jarosław Jędrysiak1 października 2020
apteka

Gdzie kupić leki, gdy apteka nieczynna?

Jarosław Jędrysiak29 września 2020
kolejna wyborcza-dworzec

Co z kłobuckim dworcem PKP?

Jarosław Jędrysiak21 września 2020
klobuck

Kłobucka lista płac

Jarosław Jędrysiak16 września 2020
policja

Znów akcja „Bezpieczny pieszy”

Jarosław Jędrysiak1 września 2020