Biznesowe spotkanie w gminie Kłobuck – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Biznesowe spotkanie w gminie Kłobuck

Ze spotkania szczególnie zadowolone mogą być kluby sportowe, które doposażono w sprzęt o dużej łącznej wartości.
Biznesowe spotkanie w gminie Kłobuck

GOSPODARKA. W ramach współpracy Partnerskich Klubów Biznesu i Fundacji ESPA z gminą Kłobuck odbyło się w ubiegłym tygodniu biznesowe spotkanie dla przedsiębiorców z gminy Kłobuck i z okolic

Spotkanie prowadził prezes PKB Radosław Rogiewicz wraz z przewodniczącym Rady Fundacji ESPA Norbertem Palimąką i burmistrzem Kłobucka Jerzym Zakrzewskim. Przedstawiono tu korzyści wynikające ze współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu, które ułatwiają i pomagają w zawieraniu nowych biznesowych relacji, skracają dystans pomiędzy firmami. Podczas spotkania omówiono również bieżącą sytuację w mieście i możliwości dla przedsiębiorców z ramienia gminy Kłobuck. Poruszono szereg tematów związanych ze skutecznym prowadzeniem biznesu. Przewidziano także czas na rozmowy biznesowe, podczas których każda z firm miała możliwość zaprezentowania siebie i nawiązania skutecznych kontaktów biznesowych. W spotkaniu wzięło udział wielu gości z terenu gminy Kłobuck. Ale nie tylko. Obecni byli również goście z innych gmin, a nawet z zagranicy – z Czech.
Przedstawiciele klubów sportowych z terenu gminy, którzy również brali udział w spotkaniu, zgłosili chęć pozyskania darmowego sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży z klubów od Fundacji ESPA. Oficjalne wręczenie odbyło się tu na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku. Fundacja okazała się bardzo hojna i przekazała sprzęt firmy Adidas wartości około 130 tys. zł. (red.)

Partnerskie Kluby Biznesu to organizacja zrzeszająca kilkanaście klubów biznesu z Polski oraz z Czech, w których działa około tysiąca przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Na co dzień pomagają swoim klubowiczom w nawiązywaniu nowych kontaktów, a także w pozyskiwaniu kapitału i inwestorów. W czasie moderowanych spotkań ich uczestnicy mogą się poznać i porozmawiać o współpracy.
Fundacja ESPA powstała w 1993 roku i zajmuje się przede wszystkim niesieniem pomocy humanitarnej oraz wspieraniem edukacji młodego pokolenia. W 2019 roku fundacja przekazała dzieciom z różnych klubów sportowych sprzęt o wartości 7 mln zł. Działa na rynku polskim od 28 lat. To miejsce dla każdego, bez względu na pochodzenie czy status społeczny. Główne zadanie fundacji to rozbudzenie w młodych ludziach chęci do wszechstronnego rozwoju. Fundacja edukuje, rozwija, motywuje młode pokolenie do zmiany stylu życia. Wspiera dzieci i młodzież na terenie Polski, ale także na Filipinach, gdzie prowadzi Akcję „Adopcji serca”. Fundacja ESPA to wsparcie, wiedza i pomoc. (red.)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

zakrzewski

Spora farma fotowotaiczna planowana pod miastem

Jarosław Jędrysiak28 września 2020
walec

Startuje remont Poprzecznej

Jarosław Jędrysiak28 września 2020
policja0000

Wiózł „na pace” kradzioną… pastę do zębów

Jarosław Jędrysiak28 września 2020
osir

Boisko się spóźni?

Jarosław Jędrysiak27 września 2020
dni_dlugoszowskie_2020_1

Dni Długoszowskie w trudnym roku 2020

Jarosław Jędrysiak27 września 2020
polowazabasen

Dlaczego gmina nie chce już wozić dzieci?

Ewa Chojnacka25 września 2020