Region

Nowe godziny otwarcia sklepów Lidl, Biedronka, Kaufland

ARCH.
Nowe godziny otwarcia sklepów Lidl, Biedronka, Kaufland

Pandemia koronawirusa w Polsce trwa. Po ogłoszeniu obostrzeń dotyczących handlu wywołanych przez koronawirusa sklepy wprowadziły wiele zmian w funkcjonowaniu. Większość z nich zmieniła również godziny otwarcia.

-Sklepy sieci Kaufland są otwarte w godz. od 6 do 24. W Lublinie, w Gdańsku, w Warszawie na ul. Stalowej, w Krakowie na ul. Wielickiej oraz Wrocławiu na ul. Legnickiej sklepy są czynne całą dobę.
-Biedronka jest otwarta w godz. od 6 do 24. Od 7 do 10 kwietnia, w okresie przedświątecznym, sklepy będą czynne całodobowo.
-Lidl zmienił godziny otwarcia sklepów. Zakupy można zrobić tam w godz. od 6 do 24. W niektórych miastach sklepy działają całą dobę z godzinną przerwą techniczną od godz. 3 do 4.

Koronawirus a nowe godziny otwarcia sklepów
Sieć sklepów Lidl poinformowała o nowych godzinach otwarcia obowiązujących od 2 kwietnia. Sklepy są czynne od godz. 6 do 24 a w niektórych miastach nawet całodobowo z miejscem na godzinną przerwę techniczną od godz. 3 do 4 rano. Listę miast można znaleźć na stronie sieci sklepów Lidl.

Również od 2 kwietnia wszystkie sklepy sieci Biedronka działają od godz. 6 do 24, a dodatkowo w dniach od 7 do 10 kwietnia sklepy będą czynne całą dobę.

Kaufland poinformował także na stronie internetowej o nowych godzinach otwarcia. Od 3 kwietnia br. większość marketów Kaufland będzie funkcjonować od godz. 6:00 do godz. 24:00. ”Ponadto markety w Lublinie, w Gdańsku, w Warszawie na ul. Stalowej, w Krakowie na ul. Wielickiej oraz Wrocławiu na ul. Legnickiej działają obecnie całodobowo. Ze względu na dynamiczną sytuację, nie wykluczamy również wprowadzenia kolejnych zmian” informuje biuro prasowe Kaufland Polska.

Koronawirus a nowe obostrzenia
Przypominamy, że 31 marca premier Mateusz Morawiecki ogłosił na konferencji nowe obostrzenia dotyczące m.in. handlu. W sklepach mogą przebywać maksymalnie trzy osoby, w przeliczeniu na jedną kasę. A więc jeśli w sklepie jest 5 kas, to zakupy może robić 15 osób jednocześnie. Przed wejściem do sklepu trzeba obowiązkowo zakładać rękawiczki. W godzinach od 10 do 12 tylko osoby powyżej 65. roku życia mogą zrobić zakupy w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach.

źródło: onet.pl

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Region

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Region

Przestępcy przemycali ludzi do Niemiec

Jarosław Jędrysiak25 kwietnia 2024

Na autostradzie też łapią

Jarosław Jędrysiak29 marca 2024

Poprawa na drogach – dobry początek roku

Jarosław Jędrysiak13 marca 2024

Wojsko pojedzie po drogach publicznych

Jarosław Jędrysiak1 marca 2024

Na ekspresówce nadal roboty

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024

Uwaga, oszukują „na Tauron”

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024