Kłobuck

Poszukują zaginionego

Każda pomoc jest ważna, by odnaleźć zaginionego 30-latka. POLICJA KŁOBUCK
Poszukują zaginionego

Kłobuccy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 30-latka z Kłobucka. Łukasz Rykała po raz ostatni był widziany przy ulicy Ogrodowej w Kłobucku 7 lipca tego roku. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją

Zaginiony Łukasz Rykała ma 30 lat. Ostatni raz widziany był przy ulicy Ogrodowej w Kłobucku 7 lipca, czyli we wtorek. Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z członkami rodziny i nie jest znane miejsce jego aktualnego pobytu. Rysopis mężczyzny: wiek z wyglądu 25 lat, wzrost 176 cm, sylwetka szczupła, włosy długie, falowane, uczesane w kok koloru ciemny blond, oczy zielone, uszy średnie normalne, nos średni prosty, uzębienie pełne. Znaki szczególne: tatuaże na przedramionach przedstawiające postać z filmu. Prawdopodobnie ubrany był w buty sportowe koloru biało-czarnego, spodnie jeansowe przytarte koloru granatowego, t-shirt z krótkim rękawem koloru czarnego, bluza z długim rękawem koloru czarnego.
– Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego lub posiada informację mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszony jest jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku – tel. 47 8582200, 47 8582255 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 112 lub 997 – apeluje mł. asp. Joanna Wiącek-Głowacz, rzeczniczka kłobuckiej policji. (red)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Nasze młode tenisistki z ważnym sukcesem

Jarosław Jędrysiak22 maja 2024

Młodzi muzycy konkurują na scenie

Jarosław Jędrysiak20 maja 2024

Starosta i wicestarosta z życzeniami w ZOZ

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Dobrze uczą śpiewać w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Burmistrz dziękował pracownikom służb komunalnych

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Dzień tych, którzy krzewią czytelnictwo

Jarosław Jędrysiak15 maja 2024