Opatów, Waleńczów, Wilkowiecko

Budowy dróg ruszą za 650 tysięcy

Kiedy gotowe drogi dostaną mieszkańcy? Przypomnijmy. Do 30 października mają być gotowe drogi w Opatowie i w Waleńczowie, a do 13 listopada – droga w Wielkowiecku. ARCH.
Budowy dróg ruszą za 650 tysięcy

DROGI. Niedawno pisaliśmy, że gmina bierze się za przebudowę trzech lokalnych dróg w trzech miejscowościach. Teraz już wiadomo, za ile

Przetargi, o których wspominaliśmy niedawno, udały się – to znaczy możliwe było wybranie przez gminę ofert, a to podstawa, aby podpisać umowy i zacząć w terenie budowę dróg. Gmina ogłosiła wyniki w zeszły czwartek. I tak droga w północnej części Wilkowiecka budowana będzie za niespełna 260 tysięcy złotych. Ulica Szkolna w Waleńczowie zrobiona zostanie w kwocie nieco ponad 195 tysięcy złotych. A ulica Nadrzeczna w Opatowie kosztować będzie gminę niespełna 195 tysięcy złotych. W każdym z tych trzech przetargów gmina miała swobodę wyboru spośród kilku propozycji cenowych złożonych przez firmy. Kiedy gotowe drogi dostaną mieszkańcy? Przypomnijmy. Do 30 października mają być gotowe drogi w Opatowie i w Waleńczowie, a do 13 listopada – droga w Wielkowiecku. Oczywiście jeśli wszystko pójdzie dalej zgodnie z planem. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opatów, Waleńczów, Wilkowiecko

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Opatów, Waleńczów, Wilkowiecko