Krzepice

Zagrajcie i zaśpiewajcie razem

Gminny Ośrodek Kultury w Krzepicach zaprasza do udziału w sympatycznym projekcie. JAROSŁAW JĘDRYSIAK
Zagrajcie i zaśpiewajcie razem

AKCJA. Wiele jest rodzin muzykujących. Najczęściej we własnym gronie. Czasem tylko w taki sposób – bo nie było jeszcze okazji, by się razem pokazać. Teraz już jest

Gminny Ośrodek Kultury w Krzepicach zaprasza do udziału w sympatycznym projekcie. Pomysł jest skierowany właśnie do muzykujących rodzin – takich, co to wspólnie grają, śpiewają, koncertują w domowym zaciszu. Często zespołowo, czasem też indywidualnie.
– Prosimy o nagranie takiego muzykowania. O nagranie utworu muzycznego we własnym wykonaniu. Może to być własna kompozycja, może być utwór coverowy, znany przebój, kolęda. Następnie takie nagranie prosimy przysłać na adres gok.krzepice@op.pl – do 16 grudnia tego roku. Na laureatów czekają upominki – zachęcają instruktorzy GOK-u.
Nam wydaje się, że okazja jest świetna. Kto gotów wziąć udział w projekcie, nagrać własny występ – może jeszcze dopytać o szczegóły w GOK-u, pod telefonem 34-3175- 033. W każdym razie zwlekać nie warto, bo to wszystko to Mikołajkowy Konkurs Muzyczny Online. Tak projekt nazwano. A skoro mikołajkowy – to wiadomo, że rozstrzygnięcia też muszą zapaść już niedługo. No ale… dla tych, którzy lubią domowe muzykowanie, zarejestrowanie takiego występu nie powinno być trudne. Zwłaszcza dziś, gdy prawie każdy ma wystarczająco dobre urządzenie rejestrujące nawet w kieszeni. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Szczegółowo badają warunki w szkole

Jarosław Jędrysiak12 marca 2024

Mierzono pył w powietrzu

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

Omówili zagrożenie wysokim poziomem wody

Jarosław Jędrysiak21 lutego 2024

Ferie w GOK-u trwają

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024

Debata o bezpieczeństwie w sieci

Jarosław Jędrysiak30 stycznia 2024

Inwestycje na 14,5 miliona złotych

Jarosław Jędrysiak23 stycznia 2024