Puszczew

Pijany wjechał w płot

Sprawca w wypadku takich zdarzeń musi liczyć się z zarzutami karnymi za jazdę w stanie nietrzeźwości. ARCH.
Pijany wjechał w płot

POLICJA. Tak się złożyło, że ostatnio mamy wysyp podobnych zdarzeń z udziałem nietrzeźwych kierowców. Tym razem w gminie Wręczyca

W poniedziałek około godziny 23.10 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Puszczewie.
– Z przekazanych informacji wynikało, że kierowca volkswagena wjechał w ogrodzenie jednej z posesji, a następnie uciekł pieszo. Na miejsce pojechali policjanci z kłobuckiej drogówki, którzy potwierdzili zgłoszenie. Mundurowi po rozmowie ze świadkiem zdarzenia wytypowali i dotarli do mieszkańca tej samej miejscowości, który mógł być sprawcą. W chwili wykonywania policyjnych czynności 24-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie – podaje rzecznik kłobuckiej policji, mł. asp. Joanna Wiącek-Głowacz.
Sprawca w wypadku takich zdarzeń musi liczyć się z zarzutami karnymi za jazdę w stanie nietrzeźwości. To może być nawet 2 lata za kratkami. Generalnie ucieczka z miejsca zdarzenia nie popłaca, bo praktycznie prawie zawsze policji udaje się ustalić, kto siedział za kierownicą. O tym, że w żaden sposób nie kalkuluje się siadanie za kierownicę z promilami – już w miarę rozsądnym ludziom nie trzeba przypominać. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Puszczew

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Puszczew