Kluczbork, Kórnik

Młodzieżowe sukcesy KS-u Panki i Znicza Kłobuck

Drużyna orlików (trener Robert Hyra) Klubu Piłkarskiego Panki podczas Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Hydrokom Cup 2015” w Kluczborku wywalczyła drugie miejsce.
STANISŁAW WRZESIŃSKI
Młodzieżowe sukcesy KS-u Panki i Znicza Kłobuck

Orliki (2005 r. i mł.) Klubu Sportowego Panki wywalczyły drugie miejsce podczas Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Hydrokom Cup 2015” w Kluczborku. Ósme miejsce w prestiżowym dwudniowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików (2004/2005) „Grześkowiak Cup 2015” w stawce 16 zespołów zajął Znicz Kłobuck

Podopieczni Roberta Hyry w eliminacjach grupowych 2:2 (dwa gole bramkarza Marcina Szlązaka) zremisowali z Football Academy Opole, 1:0 pokonali LZS Rudniki Wieluńskie oraz 0:1 przegrali z MKS-em I Kluczborki, zajmując drugie miejsce w grupie A. W półfinałach po bezbramkowym remisie w rzutach karnych 2:1 wygrali z Piastem Gorzów Śląski. W spotkaniu finałowym 1:2 ulegli WKS-owi Wieluń.
Młodzicy kłobuckiego Znicza po wygraniu trzech sobotnich meczów, tj. 3:1 z Talentem Białystok, 4:1 z gospodarzami Kotwicą Kórnik oraz 2:1 z SMS-em Łódź, w decydujących niedzielnych pojedynkach ponieśli cztery porażki: 1:2 z częstochowskim Rakowem, 1:3 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 2:3 z Chojnikiem Jelenia Góra oraz 1:4 w meczu o 7. miejsce z Zagłębiem Lubiń.
– Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, znakomicie prezentowała się drużyna Arki Gdynia, która wygrała całą imprezę. Cieszy zwycięstwo z SMS-em Łódź, który później zajął trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej. Turniej potwierdził, że szkolenie w naszym klubie idzie w dobrym kierunku – powiedział po turnieju trener Znicza Andrzej Rogaczewski. (Sas)

Wyniki turnieju w najnowszym numerze GK.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kluczbork, Kórnik

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kluczbork, Kórnik