Nowy Rok

Sylwester pod chmurką? Zapraszamy do Kłobucka!

Dokładnie o północy Nowy Rok przywitają widowiskowe fajerwerki.
ARCH.
Sylwester pod chmurką? Zapraszamy do Kłobucka!

Otwarta impreza, podczas której nastąpi powitanie Nowego Roku 2016, odbędzie się u nas w Kłobucku

Powitanie Nowego Roku pod gołym niebem ma swą szczególną magię. Co rok odbywa się na rynkach wielu polskich miast. Odbędzie się także u nas, w stolicy powiatu, w Kłobucku. Impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych – dla mieszkańców miasta, całego powiatu i dla wszystkich innych gości.
Co zaplanowano na ten jedyny w swoim rodzaju wieczór? Już o 22.00 ruszy na Rynku im. Jana Pawła II w Kłobucku zabawa taneczna. Muzykę do tańca zapewni zespół Actis i DJ. Cały czas – aż do końca trwania sylwestrowej – będzie też dostępne dla chętnych lodowisko na kłobuckim rynku wraz z wszystkimi towarzyszącymi mu stoiskami.
W kulminacyjnym momencie zabawy, około 10 minut przed północą, życzenia dla wszystkich złoży burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski. A dokładnie o północy Nowy Rok przywitają widowiskowe fajerwerki.
Przewidziano, że zabawa taneczna ruszy na nowo po tym, jak wybrzmią ostatnie wzajemnie składane sobie życzenia, czyli około kwadransa po północy. Potrwa jeszcze ponad godzinę. Zamknięcie sylwestra na kłobuckim rynku przewidziano na godzinę 1.30 w nocy.
Z informacji, do których dotarliśmy, wynika, że impreza plenerowa w sylwestrową noc na terenie naszego powiatu odbędzie się tylko w Kłobucku na rynku. Natomiast, jak zwykle, zaplanowano szereg płatnych imprez zamkniętych. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy Rok

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Nowy Rok