Panki

Nie zapomnieli o Darku…

Charytatywny turniej zgromadził wielu przyjaciół i wychowanków Dariusza Dobosza. W finale bezkonkurencyjny był Fa-Metal.
STANISŁAW WRZESIŃSKI
Nie zapomnieli o Darku…

Fa-Metal, pokonując w spotkaniu finałowym 2:1 drużynę Wychowanków i Znajomych Darka, triumfował w IV edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Nie zapominajmy o Darku”, który został rozegrany w środę 23 grudnia w hali sportowej GOKiS-u Panki

Stanisław Wrzesiński

W zwycięskiej drużynie Wiesława Fajera (w której w grudniu 2010 r. po raz ostatni w swojej piłkarskiej karierze wystąpił Dariusz Dobosz) godnie tragicznie zmarłego ojca zastąpił jego 18-letni syn Sebastian, grający w szerokiej II-ligowej kadrze częstochowskiego Rakowa.
W charytatywnej imprezie przy licznej widowni rywalizowało sześć drużyn, które najpierw rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym” w dwóch 3-zespołowych grupach eliminacyjnych. W grupie A z kompletem 6 punktów najlepsza była Drużyna Gwiazd, przed Altcomem i zespołem Łączy Nas Piłka. W grupie B bezkonkurencyjny był Fa-Metal, który wyprzedził posiadające jednopunktową zdobycz drużyny Wychowanków i Znajomych Darka (lepszy stosunek bramek przy remisie 2:2 w bezpośrednim meczu) oraz Przyjaciół Dariusza Dobosza. W półfinałach niepodziewanie Wychowankowie i Znajomi Darka 5:0 (trzy bramki Artura Pląskowskiego) pokonali faworyzowaną Drużynę Gwiazd, a Fa-Metal 2:1 wygrał z Altcomem. W pojedynku o trzecie miejsce podrażniona wcześniejszą półfinałową porażką Drużyna Gwiazd 6:2 (cztery gole Piotra Malinowskiego) rozgromiła podopiecznych Pawła Kudły z Altcomu. Piąte miejsce zajęła Łączy Nas Piłka, która w rzutach karnych 3:2 (w regulaminowym czasie gry był remis 2:2) zwyciężyła Przyjaciół Dariusza Dobosza.

Czytaj więcej w najbliższym, piątkowym numerze GK lub na e-wydaniu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panki

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Panki

Rozbiórka poprawi widoczność

Jarosław Jędrysiak14 marca 2024

Gmina pomoże skorzystać z „Czystego Powietrza”

Jarosław Jędrysiak23 lutego 2024

Wójt przypomina o czyszczeniu przepustów

Jarosław Jędrysiak22 lutego 2024

Chodzą fałszywi inkasenci

Jarosław Jędrysiak20 lutego 2024

Wiadomo, kiedy zgłaszać dzieci do przedszkoli i szkół

Jarosław Jędrysiak12 lutego 2024

Dzielnicowy się spisał

Jarosław Jędrysiak10 lutego 2024