Kłobuck-Zagórze, Lgota, Libidza

Rodzinne piknikowanie

Małe czirliderki z Libidzy dały zadbały o wspaniałą choreografię.
KAROLINA ZARĘBSKA
Rodzinne piknikowanie

IMPREZY. W ostatnim czasie w naszej gminie odbyły się aż trzy Pikniki Rodzinne: na Zagórzu w Kłobucku, w Lgocie oraz w Libidzy. Licznie zgromadzeni goście mieli okazję podziwiać występy młodych artystów, spróbować lokalnych smakołyków, spotkać się w grone rodziny i przyjaciół i po prostu dobrze się bawić

Piknik sportowo-rekreacyjny na Zagórzu odbył się już po raz dziesiąty. Zorganizował go zarząd Osiedla nr 8 w Kłobucku. Imprezę zainagurowały dzieci z Przedszkola nr 4, które swoimi popisami na scenie przyciągnęły sporą widownię. Udane występy miały grupy taneczne z MK Dance działające przy MOK-u w Kłobucku, uznanie zdobyli również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1. Niewątpliwie ciekawą propozycją był pokaz klas mundurowych ZS nr 3 w Kłobucku. Przybyli na imprezę mogli również posłuchać Sebastiana i Jagody oraz Igi Kozackiej. OSP w Kłobucku zaprezentowała natomiast pokaz ratownictwa przeciwpożarowego. Całej imprezie towarzyszyły liczbe atrakcje dla najmłodszych. Piknik zakończyła wspólna dyskoteka do późnych godzin wieczornych.
W niedzielę Pikniki Rodzinne odbyły się w Libidzy i Lgocie. Na placach szkolnych rozstawiono dmuchańce, karuzele, zorganizowano konkurencje sportowe dla dzieci. Na scenie wystąpili mali artyści, odbył się również pokaz ratownictwa OSP Kłobuck. Policja z Kłobucka prezentowała sprzęt i radiowóz. W programie znalazł się również pokaz tańca ludowego grupy „Ziemia Kłobucka”. Oprócz tego na piknikach odbyły się loterie fantowe oraz gry i zabawy dla najmłodszych. (oprac. red.)

Galeria

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck-Zagórze, Lgota, Libidza

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck-Zagórze, Lgota, Libidza