Krzepice, Kamyk, Miedźno

Pamięci sportowych działaczy

Podczas piętnastej edycji piłkarskiej imprezy poświęconej pamięci Jadwigi i Stanisława Nagłowskich w Krzepicach rozegrano dwa czterozespołowe miniturnieje.
STANISŁAW WRZESIŃSKI
Pamięci sportowych działaczy

MECZE MEMORIAŁOWE. W Krzepicach, Kamyku i Miedźnie piłkarskimi turniejami uczczono pamięć działających na terenie powiatu kłobuckiego w niedalekiej przeszłości działaczy sportowych i sędziowskich

Stanisław Wrzesiński

W Krzepicach, w ramach piętnastej edycji piłkarskiej młodzieżowej imprezy poświęconej pamięci znanego w przeszłości działacza sportowego i trenera działającego na terenie dawnego województwa częstochowskiego i powiatu kłobuckiego, a związanego z miejscową Liswartą, Stanisława Nagłowskiego, oraz zmarłej w 2011 roku jego żony Jadwigi, rozegrano dwa czterozespołowe miniturnieje chłopców urodzonych w 2007 r. i młodszych oraz 2004 r. i młodszych. W młodszej kategorii triumfowała z kompletem 9 punktów Akademia Sportowa I Lubliniec przed miejscową Liswartą (trener Stanisław Szczęsny), Naprzodem Ostrowy (trener Dariusz Bednarski) i drugą drużyną z Lublińca. Najlepszą zawodniczką miniturnieju została wybrana Magdalena Sokhon, najlepszym bramkarzem Kacper Jureczko (oboje AS I Lubliniec), a najlepszym strzelcem Bartłomiej Kobyłkiewicz (Naprzód).
W starszej kategorii wygrała Liswarta Krzepice, która zgromadziła również 9 punktów (trener Władysław Nagłowski), wyprzedzając Orzeł Kiedrzyn, Naprzód Ostrowy i Amator Golce (trener Bartłomiej Sitkiewicz). Najlepszym piłkarzem wybrano Kacpra Kasztelana (Orzeł), bramkarzem Wiktora Kasprzyka (Naprzód), a najlepszym strzelcem został Tobiasz Pokora (Liswarta). Nagrodzono także najlepszych piłkarzy w obydwu kategoriach wiekowych Liswarty Krzepice – w młodszej najlepszy był Dominik Dyszlewski, a w starszej Jakub Kowalski.

Czytaj więcej w najnowszym numerze GK lub na e-wydaniu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice, Kamyk, Miedźno

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice, Kamyk, Miedźno