Nowa Wieś

Festyn z okazji awansu

Okazją do wspólnej zabawy był awans Sparty Nowa Wieś do A klasy.
ARCH.
Festyn z okazji awansu

W Nowej Wsi odbył się festyn sportowy z okazji awansu do A klasy Ludowego Klubu Sportowego „Sparta” Nowa Wieś. Zorganizowaniem wydarzenia zajął się klub Sparta przy współpracy ze Stowarzyszeniem AMS i OSP Nowa Wieś. Patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski

Podczas festynu odbył się turniej piłkarski, w którym zmierzyły się drużyny Sparty Nowa Wieś, Pogoni Kamyk oraz Okszy Łobodno. Rozegrano również turniej siatkówki plażowej.
Oprócz konkurencji sportowych organizatorzy przygotowali wiele atrakcji artystycznych. Na scenie wystąpiły formacje taneczne z Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku i dzieci z Break Dance School Break-fit. Sebastian Wypych z córką Jagodą dali wspólny koncert. Wystąpił też zespół PZN (Śpiew to nasza pasja). Na scenie pojawił się także Dawid Furch, znany z parodii piosenki zespołu Akcent. 
Uczestnicy zabawy mogli zakupić specjalne cegiełki na rzecz LKS-u Sparta Nowa Wieś. Każda cegiełka była zarazem losem na loterię, podczas której wylosowano atrakcyjne nagrody. Przygotowano także bufet z chłodnymi napojami, grilla, a dla dzieci wesołe miasteczko i darmową watę cukrową. 
Spotkanie integracyjne trwało do późnego wieczora i zakończyło się zabawą taneczną przy muzyce zespołu „Cross”. (opr. red.)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowa Wieś

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Nowa Wieś

W Nowej Wsi jest nowa droga

Jarosław Jędrysiak5 listopada 2023

Oddali hołd ofiarom niemieckiej zbrodni wojennej

Jarosław Jędrysiak17 czerwca 2023

Uczczono pomordowanych w Nowej Wsi

Jarosław Jędrysiak25 czerwca 2022

Hołd dla pomordowanych

Jarosław Jędrysiak5 lipca 2021

„Sparta” Nowa Wieś z dofinansowaniem

Marcin Syguda23 marca 2021

Czekają latami

Jarosław Jędrysiak14 sierpnia 2018