Panki, IV liga

Bezbramkowa IV-ligowa inauguracja

W inauguracyjnym IV-ligowym pojedynku KS Panki bezbramkowo zremisował z Górnikiem Piaski. Przy piłce pozyskany przed sezonem z III-ligowej częstochowskiej Skry Sławomir Ogłaza.
STANISŁAW WRZESIŃSKI
Bezbramkowa IV-ligowa inauguracja

PIŁKA NOŻNA. W niedzielnym spotkaniu, zamykającym inauguracyjną IV-ligową kolejkę w sezonie 2016/2017, Klub Sportowy z Panek bezbramkowo zremisował z Górnikiem Piaski. 400-osobowa widownia zobaczyła wyrównany pojedynek. Jednak nie doczekała się bramek

Stanisław Wrzesiński

Gospodarze, którzy po ponad 20 latach (w sezonie 1995/1996 występowali w Lidze Międzyokręgowej, obejmującej trzy okręgi: częstochowski, bielski i opolski) ponownie zagrali na IV-ligowym poziomie, rozpoczęli mecz z 12. zespołem ubiegłorocznego sezonu, czyli Górnikiem Piaski (robotnicza dzielnica Czeladzi), niezwykle bojaźliwie. Było to spowodowane IV-ligową piłkarską tremą, a być może faktem, że w ostatniej chwili nie mogli zagrać dwaj podstawowi boczni obrońcy, tj. kapitan Przemysław Ogłaza (kontuzja na piątkowym treningu) oraz Paweł Kudła (choroba). W ofensywie odczuwalny był brak najlepszego strzelca drużyny, pracującego w Niemczech Dawida Świtały.

Galeria

Czytaj więcej w najnowszym numerze GK lub na e-wydaniu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panki, IV liga

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Panki, IV liga

Niezasłużona porażka w Siewierzu

Redakcja26 listopada 2016