Gorzów Śląski, Blachownia

Pierwsze miejsce Mirosława Wydmucha

Uczestnicy tenisowego cyklu „Gorzowskie 3PL” (od lewej): Leszek Piotrowski, Mirosław Wydmuch i Jerzy Oset (wszyscy Spartakus Krzepice).
STANISŁAW WRZESIŃSKI
Pierwsze miejsce Mirosława Wydmucha

TENIS STOŁOWY. Podczas rozgrywanego w Gorzowie Śląskim z udziałem 74 zawodników z województwa opolskiego, łódzkiego i śląskiego drugiego turnieju tenisa stołowego „Gorzowskie 3PL”, po hasłem „Cała Polska gra w ping ponga” bardzo dobrze zaprezentowali się członkowie Spartakusa Krzepice

W kategorii wiekowej powyżej 50 lat pierwsze miejsce wywalczył Mirosław Wydmuch, a szesnasty był emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego Jerzy Oset. W kategorii do 50 lat drugi był Leszek Piotrowski. Zwyciężył Leszek Janeczek z Pajęczna. W klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach Mirosław Wydmuch zajmuje trzecie miejsce w kat. powyżej 50 lat oraz ósme w kat. OPEN. Leszek Piotrowski jest czwarty w kat. wiekowej do 50 lat. Ostatni turniej z tenisowego cyklu „Gorzowskie 3PL” odbędzie się we wrześniu.
W odbywającym się w Blachowni trzecim Wakacyjnym Grand Prix ALTS im. Dariusza Bielasa w Tenisie Stołowym na czwartym miejscu w kat. wiekowej do 40 lat uplasował się Artur Badura (Kłobuck). Również czwarty w kat. wiekowej powyżej 40 lat był Zbigniew Desperak z Waleńczowa, który w latach 2000-2003 z powodzeniem występował w II-ligowej drużynie OSiR-u Kłobuck. W tych dwóch kategoriach triumfowali Jakub Glanowski (Klucze) i Sebastian Krupa (Chorzów). W klasyfikacji generalnej po trzech turniejach Artur Badura jest piąty, a Zbigniew Desperak czwarty. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gorzów Śląski, Blachownia

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Gorzów Śląski, Blachownia