Zwierzyniec Pierwszy

Nabił auto na metalowy płot

Auto wbiło się dachem w metalowy płot.
KPP KŁOBUCK
Nabił auto na metalowy płot

POLICJA. Auto wylądowało dachem na ostrym, kutym płocie. Część kabiny, gdzie siedział kierowca, została poważnie zniszczona. Co z kierowcą?

Do wypadku doszło tuż po szóstej rano w poniedziałek na ulicy Jasnej w Zwierzyńcu Pierwszym. Kolizje z przydrożnymi płotami rzadko wyglądają tak groźnie, jak tym razem. Tu auto zawisło kołami do góry na metalowym płocie, a przęsła wbiły się w dach auta akurat w tej części, gdzie siedział kierowca pojazdu.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 22-latek kierujący golfem stracił panowanie nad pojazdem, po czym w uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Prawdopodobną przyczyną utraty panowania nad pojazdem było niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku, sierż. szt. Kamil Raczyński.
Wiadomo już, że kierowca golfa był trzeźwy. Jechał sam. Nie wyszedł z wypadku bez szwanku – z licznymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. W jego uwolnieniu z metalowej pułapki musiała pomóc straż pożarna.
Teraz szczegółowe okoliczności wypadku badają śledczy z Kłobucka. Policja apeluje też ponownie o szczególną ostrożność, bo warunki drogowe nie są najlepsze, a o tej porze roku mogą być bardzo zdradliwe. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zwierzyniec Pierwszy

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Zwierzyniec Pierwszy

Kanalizacja jeszcze nie jest gotowa do podłączeń

Jarosław Jędrysiak29 maja 2024

Dożynki gminy Opatów

Jarosław Jędrysiak29 sierpnia 2017

Będą ratować skuteczniej

Redakcja9 lutego 2017