Krzepice, Lubin

Efektowna balacha Mateusza Głąba

Radość Mateusza Głąba po zwycięskiej walce z Białorusinem Leonidem Smirnovem.
ARCHIWUM MATEUSZA GŁĄBA
Efektowna balacha Mateusza Głąba

SPORTY WALKI. Pochodzący z Krzepic 25-letni Mateusz Głab w efektownym stylu pokonał Białorusina Leonida Smirnova podczas odbywającej się w lubińskiej hali RCS zawodowej gali FEN 15 Final Strike

Wychowanek ULKS Orient Kłobuck Mateusz Głąb (4-0, 1 KO, 2 SUB) efektowną balachą zakończył pojedynek z Leonidem Smirnovem (1-2, 1 KO). Absolwent AWF Wrocław, obecnie reprezentujący barwy wrocławskiego WroxGym, po zwycięskim pojedynku zaprezentował szaleńczą radość w stylu… Son Goku, czyli fikcyjnej postaci popularnego serialu anime „Dragon Balla”. Ponadto włodarze organizacji Fight Exclusive Night przyznali premię finansową dla Mateusza Głąba, który na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego w SP nr 15 we Wrocławiu, za najlepszy nokaut, czyli akcję kończącą gali FEN 15 Final Strike.

– Jest to moja czwarta zawodowa wygrana w karierze. W 2016 roku triumfowałem w Lublinie podczas FEN 10 i Wrocławiu podczas FEN 12 oraz w Londynie podczas Celtic Gladiator 10, wygrywając w 21. sekundzie przez TKO (kolana) – podsumowuje Mateusz Głąb, który tuż po wygranej walce ze Smirnovem wskoczył na liny klatkoringu w lubińskiej hali RCS, krzycząc z radości do kamer „Zapamiętajcie to nazwisko!” (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice, Lubin

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice, Lubin