Judo

Złoty medal Mateusza Jaskuły

Mateusz Jaskuła wywalczył pierwsze miejsce w konkurencji dzieci (kat. 41 kg) podczas I Międzywojewódzkiego Otwartego Turniej Judo w Sosnowcu.
Złoty medal Mateusza Jaskuły

Z kolejnym sportowym sukcesem w postaci złotego medalu powrócił z odbywającego się w niedzielę 12 lutego w Sosnowcu I Międzywojewódzkiego Otwartego Turniej Judo Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci wszechstronnie uzdolniony (judo, taekwon-do ITF, piłka nożna, pływanie czy bieganie) Mateusz Jaskuła. Mieszkający w Libidzy zawodnik UKS-u Judo Częstochowa wywalczył złoty medal w kat. 41 kg w konkurencji dzieci (2006- 2005 r.). W imprezie uczestniczyło 300 zawodników z Polski, Słowacji i Czech. Był to pierwszy tegoroczny start Mateusza w nowym sezonie.
– Zawody w Sosnowcu były dobrym sprawdzianem aktualnej formy Mateusza przed głównymi tegorocznymi startami. W najbliższy weekend będziemy uczestniczyć w pierwszej z czterech rund (turniejów) Otwartych Mistrzostw Bytomia, które są głównymi startami Mateusza w 2017 roku – informuje ojciec utalentowanego Mateusza Jaskuły, Sławomir Jaskuła, a zarazem trener i prezes ULKS Orient Kłobuck. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Judo

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Judo

Sukces młodego judoki z Libidzy

Redakcja20 kwietnia 2017