Kłobuck

Borowe brązowym medalistą ALTS

Tenisowa drużyna Borowego, czyli brązowy medalisty częstochowskiej ALTS (od lewej): Tomasz Wrzalik, Paweł Żurek, Rafał Żurek i Marian Dziewoński.
ARCHIWUM PAWŁA ŻURKA
Borowe brązowym medalistą ALTS

TENIS STOŁOWY. Dobiegają końca rozgrywki Regionalnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Częstochowie, w których w tegorocznym sezonie z powodzeniem występują dwa zespoły reprezentujące powiat kłobucki: Borowe (dawny OSiR Kłobuck) oraz Spartakus Krzepice

Dwie ostatnie wysokie wygrane (9:1 z Grupą Żelazny oraz 8:2 z TKKF-em EnerGOsport) spowodowały, że na medalowym trzecim miejscu (najwyższym w historii startów tenisowej drużyny z terenu naszego powiatu) w Regionalnej Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego w Częstochowie uplasował się tenisowy zespół z Borowego, występujący w składzie: Paweł i Rafał Żurek, Tomasz Wrzalik, Tomasz Przebierała oraz Marian Dziewoński.
Wygraną 10:0 z ULKS-em Jedność Mykanów oraz 7:3 z zespołem Pol- Cars Team czwarte miejsce przypieczętowała natomiast drużyna Spartakusa Krzepice, którą reprezentowali: Mirosław Wydmuch, Leszek Piotrowski, Sławomir Pychyński i Kazimierz Więckowski. W bezpośrednich pojedynkach Borowe 7:3 pokonało krzepickiego Spartakusa oraz zremisowało z nim 5:5.
Drużyna z Borowego ma jeszcze do rozegrania spotkanie z zajmującym drugie miejsce Kebabem GminaBlachownia. pl Cisie. O tym, która z dwóch drużyn (prowadzący w tabeli ALTS-su Medicus Poraj czy zajmujący aktualnie pozycję wicelidera Kebab GminaBlachownia. pl Cisie) wywalczy tytuł mistrzowski, zadecyduje bezpośredni pojedynek. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami zanotowano remis 5:5. W zespole Mediusa występują dwaj przedstawiciele naszego powiatu: mieszkający w Waleńczowie komendant powiatowy PSP w Kłobucku (w przeszłości m.in. zawodnik II-ligowego OSiR-u Kłobuck) Zbigniew Desperak oraz pochodzący ze Zbrojewska Artur Badura, który równolegle występuje w III-ligowym OKS-ie Olesno Śląskie. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

„Nie umiera ten, kto żyje w naszych sercach i pamięci”

Jarosław Jędrysiak22 kwietnia 2024

Samorządowe budynki przestaną kopcić

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2024

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024