Krzepice

Wiele lat razem

W gminie Krzepice już nie pierwszy raz małżonków legitymujących się 50-letnim stażem w związku jest tak wielu, że z trudem mieszczą się w jednym kadrze.
Wiele lat razem

JUBILEUSZ. w Krzepicach po raz kolejny świętowano złoty jubileusz par małżeńskich. jak zawsze jest to wydarzenie także i oficjalne, bo małżonkowie otrzymują nadane przez prezydenta medale za długoletnie pożycie, a wręczają im je przedstawiciele władz rodzinnej gminy

Uroczystość zorganizowano w ubiegły czwartek w popularnej w mieście restauracji, a obok licznego grona szacownych jubilatów wzięli w niej udział przedstawiciele władz miasta na czele z burmistrzem, przewodniczącym rady miejskiej i szefową USC. Każdemu z małżonków burmistrz przypinał prezydencki medal, a asystujące mu osoby wręczały dodatkowo kwiaty i upominki. Świętujących 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego podjęto też okolicznościowym przyjęciem. Nie zabrakło i pamiątkowych fotografii. (jar)

JUBILEUSZ MAŁŻEŃSTWA ŚWIĘTOWALI:

Ślub w 1959: Marianna i Eugeniusz Janicowie. Ślub w 1964: Stanisława i Władysław Rosakowie. Ślub w 1965: Janina i Marian Dyszlewscy, Krystyna i Edward Eliaszowie, Halina i Michał Grzybowie, Helena i Józef Jagiełowie, Krystyna i Fryderyk Jekielowie, Elżbieta i Ignacy Kajkowscy, Zofia i Jan Krawczykowie, Krystyna i Stanisław Kulejowie, Henryka i Stanisław Leszczynowie, Lila i Jan Liberowie, Zofia i Czesław Marcińczakowie, Adolfa i Bolesław Mazurkowie, Teodora i Henryk Skibińscy, Krystyna i Edward Sówkowie. Ślub w 1966: Krystyna i Jan Balowie, Irena i Stanisław Bukalscy, Henryka i Zenon Chudzi, Anna i Wacław Chyrzyńscy, Krystyna i Stanisław Dylusiowie, Irena i Paweł Florczakowie, Janina i Stanisław Furgalscy, Irena i Kazimierz Heluszkowie, Stanisława i Eugeniusz Kochelowie, Zofia i Marian Księżarkowie, Ewa i Stanisław Kulejewscy, Janina i Mieczysław Marcińczakowie, Daniela i Józef Pietrzycowie, Teodozja i Piotr Przygodowie, Hieronima i Stanisław Suchańscy, Zofia i Ignacy Suchańscy, Kazimiera i Zygmunt Surygałowie, Janina i Mieczysław Szuprowie, Irena i Jan Tyrałowie. Ślub w 1967: Janina i Bernard Bednarkowie.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Szczegółowo badają warunki w szkole

Jarosław Jędrysiak12 marca 2024

Mierzono pył w powietrzu

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

Omówili zagrożenie wysokim poziomem wody

Jarosław Jędrysiak21 lutego 2024

Ferie w GOK-u trwają

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024

Debata o bezpieczeństwie w sieci

Jarosław Jędrysiak30 stycznia 2024

Inwestycje na 14,5 miliona złotych

Jarosław Jędrysiak23 stycznia 2024