Miedźno, Wręczyca Wielka

Piratują po naszych drogach

Drogówka poluje na najgroźniejszych piratów drogowych w różnych miejscach powiatu.
KPP KŁOBUCK
Piratują po naszych drogach

POLICJA. W ostatnich dniach nasza policja zatrzymała prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy po naszych drogach jeździli jak po autostradzie, która jest dopiero budowana

Drogówka polowała na piratów w Miedźnie na ul. Częstochowskiej. Miejscowi dobrze wiedzą, że na tej dobrej drodze, potencjalnie zachęcającej do dodania gazu, policja dość regularnie ustawia patrol. 19-letni mieszkaniec Działoszyna o tym nie wiedział. A przede wszystkim – nie pomyślał o ewentualnych skutkach nieprzewidzianego zdarzenia w terenie zabudowanym przy prędkości 118 km/h – bo tyle wskazał policyjny radar nakierowany na jego osobowe mitsubishi.

– Młody kierowca za swój „wyczyn” stracił prawo jazdy – podsumowuje całe zdarzenie rzecznik naszej policji, sierż. szt. Kamil Raczyński. Z kolei w niedzielę policjanci mierzyli prędkość we Wręczycy Wielkiej. Tu na ul. Śląskiej zauważyli szybko przemieszczającą się toyotę. Urządzenie pokazało aż 123 km/h, choć auto jechało przez teren zabudowany. Zatrzymano je. Za kierownicą siedziała 40-letnia kobieta, mieszkanka Śląska. Jej także zatrzymano prawo jazdy. To zresztą nie wszystko. Piraci drogowi ponoszą też inne konsekwencje – jak wysoki mandat i 10 punktów karnych. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miedźno, Wręczyca Wielka

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Miedźno, Wręczyca Wielka