Kryminalne

„Zabawili się” z 14-latką

W czasie śledztwa zastosowano też podsłuchy. To z nich funkcjonariusze dowiedzieli się, z kim spali trzej mężczyźni z Białegostoku.
PIXABAY.COM
„Zabawili się” z 14-latką

To miał być udany wieczór kawalerski. Ale uczestnicy wyraźnie przesadzili. I dostali po dwa lata

Wieczory kawalerskie są w Polsce praktykowane dość często i nierzadko są to imprezy dość szalone. Jednak w tym przypadku uczestnicy wyraźnie przesadzili – i posunęli się do przestępstwa. Co się stało?

Trójka kolegów postanowiła urządzić „wyjazdowy” wieczór kawalerski. Przyjaciele bawili się w towarzystwie miejscowych dziewczyn. Jak się okazało, jedna z nich była niepełnoletnia, miała tylko 14-lat. Uczestnicy wieczoru kawalerskiego uprawiali seks z tą 14-latką, bo to z nią w hotelu w Ełku spędzili noc z 12 na 13 kwietnia 2014 roku. Według polskiego prawa jest to przestępstwo. Mężczyźni wpadli nieco przypadkowo. Policja prowadziła śledztwo w sprawie pseudokibiców, w ramach którego zatrzymano około 100 osób. W czasie śledztwa zastosowano też podsłuchy. To z nich funkcjonariusze dowiedzieli się, z kim spali trzej mężczyźni z Białegostoku. W efekcie sprawa trafiła do sądu. I choć mężczyźni tłumaczyli się, że nie wiedzieli, ile lat ma dziewczyna – teraz usłyszeli wyroki. Białostocki sąd wymierzył im karę po 2 lata pozbawienia wolności. (red)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kryminalne

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Kryminalne