Kłobuck

Półmetek Wakacji po raz drugi!

Niedzielne popołudnie obfitowało w wiele atrakcji.
ARCH.
Półmetek Wakacji po raz drugi!

Już po raz drugi Miejski Ośrodek Kultury, w tym roku wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kłobucku i firmą Fines, zorganizował Półmetek Wakacji

W tym roku organizatorzy zapraszali na to wydarzenie w szczególny sposób: w niedzielne południe nad zalewem Zakrzew barista firmy Fines (partner przedsięwzięcia) częstował wszystkich chętnych mrożoną kawą i herbatą. Natomiast o godzinie 16 na terenie OSiR rozpoczął się program artystyczny. Na scenie powitało nas Studio Teatralne Sztuka, przedstawieniem „Lampa Aladyna”. Po wspólnym teatralnym szaleństwie na scenę wskoczył Klaunik, który do samego wieczora zabawiał i dużych, i małych konkursami z nagrodami oraz akrobacjami. Na scenie pojawił się iluzjonista Krzysztof Peszuk, który zabrał dzieci i dorosłych w magiczny świat i nauczył ich kilku ciekawych sztuczek. Po zaczarowanych szaleństwach Klaunika jego przyjaciele oraz uczestnicy zabawy wykonali olbrzymią ludzką piramidę. Do wspólnej zabawy dołączył pluszowy, różowy jednorożec, który grono fanów znalazł nie tylko wśród najmłodszych uczestników.

Po wyczerpujących zabawach można było odpocząć w plenerowym „Kinie w klapkach”, najpierw świetnie bawiąc się podczas przygód Bolka, Lolka oraz Reksia, a następnie relaksując przy filmie „Królowie lata”. Niedzielne popołudnie, choć skwarne i upalne, udało się znakomicie! Półmetek Wakacji zamienił się w rodzinny piknik, na którym każdy znalazł coś dla siebie: dmuchańce, kule wodne, gry i zabawy, odpoczynek na leżaku lub na kocu, bezpłatną kawę, herbatę i lemoniadę oraz kącik czytelniczy, gdzie można było poleniuchować i poczytać ulubione książki lub gazety. Dla tych bardziej aktywnych organizatorzy zapewnili wyjątkowe chwile na scenie. Niedzielne popołudnie obfitowało w wiele atrakcji, a ci, którym niestraszne słońce i skwar, spędzali go na stadionie w Kłobucku! (oprac. red)

GALERIA

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Kłobuck

Już projektują nowy żłobek w Kłobucku!

Jarosław Jędrysiak26 maja 2024

Iga Kozacka na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Redakcja25 maja 2024

Nasze młode tenisistki z ważnym sukcesem

Jarosław Jędrysiak22 maja 2024

Młodzi muzycy konkurują na scenie

Jarosław Jędrysiak20 maja 2024

Starosta i wicestarosta z życzeniami w ZOZ

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Dobrze uczą śpiewać w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024