Lublin, Panki

Tancerz z Panek wicemistrzem Polski

Wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich pochodzi z Panek. Szymon Miśtal wraz z Julią Dąbrowską wytańczyli tytuł podczas zawodów w Lublinie w miniony weekend.
ARCH.
Tancerz z Panek wicemistrzem Polski

KONKURS. 26 listopada odbyły się w Lublinie Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach latynoamerykańskich

Z naszej perspektywy najważniejsze jest, że w mistrzostwach tych w grupie wiekowej U16 (14-15 lat) wzięła udział para, której męską połową jest mieszkaniec Panek. Szymon Miśtal wraz ze swą partnerkę, Julią Dąbrowską, nie tylko wzięli udział w imprezie mistrzowskiej, ale skutecznie zawalczyli o wysokie miejsce. Para zdobyła drugie miejsce i tytuł wicemistrzów Polski. W pokonanym polu zostawili 22 inne pary, ustępując jedynie tej, którą tworzą Dmytro Kalynowycz i Kateryna Kalynowycz, rodzeństwo z Częstochowy. Warto tu dodać, że zarówno mistrzowie, jak i wicemistrzowie Polski w tej kategorii reprezentują klub Sukces – ten sam, w którym tańczą Magdalena Dederko i Kacper Pawłowski, którzy w mistrzostwach nie brali udziału. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Lublin, Panki