Kłobuck

Mikołajki z Wojownikiem

W „Mikołajkach z Wojownikiem” uczestniczyło 250 zawodniczek i zawodników ze wszystkich sekcji taewkon-do ITF kłobuckiego Wojownika.
ARCHIWUM KS WOJOWNIK KŁOBUCK
Mikołajki z Wojownikiem

TAEKWON-DO ITF. Jak co roku 1 grudnia Wojownik zorganizował dla swoich licznych podopiecznych mikołajki w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłobucku

– W imprezie pod nazwą „Mikołajki z Wojownikiem” uczestniczyło łącznie 250 zawodników ze wszystkich naszych sekcji. Zawody uroczyście otworzyli przedstawiciele władz lokalnych wraz z dyrektorem SP 3, Pawłem Kotkowskim. Z powodu bardzo dużej liczby startujących zawody zostały podzielone na dwie części – informuje prezes kłobuckiego Wojownika, Artur Osuchowski.

W pierwszej części stu najmłodszych adeptów taekwon-do z grup przedszkolnych (trenerka Karolina Górecka) pokonywało tory przeszkód oraz wykonywało kopnięcia na czas. W drugiej części podopieczni trenerów Artura Osuchowskiego i Damiana Wolnego z klas I-VI szkoły podstawowej rywalizowali w konkurencji układów oraz walkach soft kick. Oczywiście wszyscy startujący dostali prezenty, które wręczał Święty Mikołaj. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024