Kłobuck

Charytatywne granie z reggae

Kłobucka publiczność jak zwykle dopisała – mówią organizatorzy sobotniego koncertu.
KRZYSZTOF ŚWITALSKI
Charytatywne granie z reggae

WYDARZENIE. Reggae Jak Malina rozgrzało tak, że każdy mógł zapomnieć o mrozie. W sobotni wieczór przyjście na koncerty do sali MOK-u w Kłobucku było dla wielu najlepszym możliwym wyborem. Zwłaszcza że przy okazji zabawy przy pozytywnej muzyce można było też zrobić coś dobrego – wesprzeć akcję charytatywną

Reggae Jak Malina to impreza, którą kłobucka Cała Góra Barwinków co roku upamiętnia swego przyjaciela, Przemka „Kuriego” Malinę, a zarazem pomaga innym potrzebującym tego osobom. W tym roku wydarzenie połączono ze zbiórką dla ciężko chorej Doroty, mieszkanki naszego powiatu. Publiczność, która wypełniła salę widowiskową MOK-u, wsparła ją hojnie. Świetna muzyka – a obok Całej Góry Barwinków grały też: Vavamuffin, ZaZuzi i Tabu – nastrajała do tego wyjątkowo dobrze. W chwili, gdy oddajemy do druku ten numer, nie podliczono jeszcze wyników zbiórki charytatywnej. Ale pewne dane już są. Z samych tylko dwóch aukcji – koszulki Roberta Lewandowskiego oraz koncertu, który dla zwycięzcy licytacji zagra Cała Góra Barwinków – uzyskano ponad 10 tysięcy złotych. A przecież licytowanych fantów było więcej, do tego bilety cegiełki. Długa jest też lista sponsorów, którzy wsparli organizację tej wyjątkowej kłobuckiej imprezy.

– Kłobucka publiczność jak zwykle nas nie zawiodła – mówi Jakub Syguda, członek Całej Góry Barwinków, współorganizator koncertu. – Dziękujemy również sponsorom, bez których ta impreza na pewno odbyć by się nie mogła – dodaje.

Warto podkreślić, że wszystkie zespoły, które zagrały w minioną sobotę, zrobiły to bezpłatnie, dzięki temu dochód z koncertu można w całości przeznaczyć na pomoc potrzebującym. (jar)

GALERIA

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Kłobuck

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Zakrzewski z wotum zaufania i absolutorium

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2024

Areszt w związku z tragicznym wypadkiem w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2024