B-klasa

Zwycięstwa Juniora i Olimpii II

Zwycięstwa Juniora i Olimpii II

PIŁKA NOŻNA. Zaległe spotkania I kolejki, w których Junior Szarlejka 4:1 (3:0) pokonał Orły Kusięta, a Olimpia II Truskolasy 3:1 (1:0) wygrała z Płomieniem Lgota Mała, zakończyły piłkarską jesień w grupie I B-klasy częstochowskiej

Miano najlepszej drużyny rundy jesiennej już przed tygodniem zapewniła sobie Sparta Nowa Wieś. W grupie II, gdzie do rozegrania pozostała jeszcze jedna kolejka, na prowadzeniu znajduje się z kompletem 24 punktów Mała Panew Cynków (3:2 z KS-em Kotowice), która posiada dwupunktową przewagę nad Unią Masłońskie (9:1 z Lelovią Lelów). W B-klasie lublinieckiej samodzielnym liderem została Unia Lisowice po wygraniu 2:1 (1:0) w gminnych derbach z Orłem Pawonków. Dziesiąty w tabeli Płomień Borowe na wyjeździe 0:1 uległ sąsiadującemu w tabeli Rybakowi Ciasna. Rundę jesienną zakończy zaległe spotkanie I kolejki (04.11., 13.00), w którym wicelider, Orzeł Pawonków, zmierzy się z trzecią w tabeli Victorią Strzebiń. (Sas)

B-klasa, grupa I

Wyniki (I kolejka-zaległa): Junior Szarlejka-Orły Kusięta 4:1 (Mateusz Lipka, Michał Korzekwa, Tomasz Kozak, Przemysław Moll; Piotr Czajkowski), Olimpia II Truskolasy – Płomień Lgota Mała 3:1 (Robert Brzykcy-2, Grzegorz Łebek; Adrian Gęsiarz).

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

B-klasa

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w B-klasa