Wręczyca Wielka, Kłobuck, powiat

Piąty Babski Comber

Biesiada pełna dobrej zabawy i humoru odbyła się w restauracji we Wręczycy. STOWARZYSZENIE „KOBIETY AKTYWNE”
Piąty Babski Comber

IMPREZA. Zorganizowany tym razem pod hasłem „Ciucholandia” Babski Comber odbył się u nas już po raz piąty. Impreza ta przeznaczona jest tylko dla pań, choć wśród gości mogą pojawiać się panowie. Głównym celem jest oczywiście wyśmienita zabawa

Tegoroczny Babski Comber, zorganizowany 25 stycznia przez Stowarzyszenie na rzecz kobiet „Kobiety Aktywne”, odbył się w restauracji we Wręczycy Wielkiej. Zgodnie z przyjętym głównym hasłem – „Ciucholandia” – panie przybyły na imprezę wystrojone w kreacje ze sklepów z tanią odzieżą. Do swego grona zaprosiły kilkoro gości z tutejszych samorządów – choć tak się składa, że u steru mamy głównie mężczyzn. Płci męskiej była też gwiazda wieczoru: znany i lubiany śląski artysta Krzysztof Respondek, który, jak zapewniają uczestniczki, stworzył niepowtarzalną atmosferę, opo- Reklama Reklama wiadał śmieszne historie i śpiewał biesiadne piosenki. Panie rzuciły się chętnie w wir zabawy. Chętnie brały udział w konkursach, pozowały do zdjęć. Nieco później prowadzenie zabawy przejął jeszcze DJ ORSHE. A do dyspozycji uczestniczek imprezy ustawiono fotobudkę, w której można było zrobić zabawne zdjęcia. Krótko mówiąc: biesiada w gronie pań udała się wyśmienicie.
Uczestniczki poprosiły nas, by koniecznie wspomnieć, że ta jedyna w swoim rodzaju impreza dla pań była możliwa dzięki zaangażowaniu zarządu stowarzyszenia „Kobiety Aktywne”: prezes Annie Profic, wiceprezes Danucie Gosławskiej, zasiadającej w zarządzie Zdzisławie Kall, sekretarz Barbarze Błaszczykowskiej, skarbnik Małgorzacie Skrok oraz należącym do stowarzyszenia: Zofii Paliwodzie, Emilii Szczypiór, Karolinie Zarębskiej i Agnieszce Siei. Wiemy też, że stowarzyszenie jest bardzo wdzięczne wszystkim dobroczyńcom, dzięki którym ta wyjątkowa i udana impreza integracyjna dla kobiet z powiatu kłobuckiego mogła się odbyć.
K - Piąty Babski Comber 2

Gwiazdą Babskiego Combra był popularny Krzysztof Respondek. Artysta zapraszał panie do wspólnej zabawy pełnej humoru.
STOWARZYSZENIE „KOBIETY AKTYWNE”

K - Piąty Babski Comber 3
Impreza jest przeznaczona tylko dla pań. Jeśli pojawiają się tu panowie – to wyjątkowo i w charakterze specjalnych gości.
STOWARZYSZENIE „KOBIETY AKTYWNE”

K - Piąty Babski Comber 4
Panie chętnie pozowały do zdjęć z zaproszonym artystą.
STOWARZYSZENIE „KOBIETY AKTYWNE”

K - Piąty Babski Comber 5
Humory dopisywały.
STOWARZYSZENIE „KOBIETY AKTYWNE”

K - Piąty Babski Comber 6
Oczywiście nie mogło zabraknąć tańca.
STOWARZYSZENIE „KOBIETY AKTYWNE”

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wręczyca Wielka, Kłobuck, powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Wręczyca Wielka, Kłobuck, powiat