Mokra, Miedźno

Docieplą szkołę

Szkoła w Mokrej doczeka się nie tylko docieplenia i wymiany stolarki drzwiowej i okiennej na zapewniającą lepszą ochronę przed utratą ciepła.
Docieplą szkołę

INWESTYCJA. Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mokrej to kolejny obiekt użyteczności publicznej w gminie Miedźno, który doczeka się termomodernizacji

Gmina Miedźno realizuje projekt termomodernizacji szkoły dzięki środkom, o które wystąpiła w partnerstwie z gminą Przystajń. Dofinansowanie pochodzić będzie ze środków europejskich i wyniesie ponad 2,3 mln zł przy całkowitym koszcie inwestycji około 3,2 mln zł. Szkoła w Mokrej doczeka się nie tylko docieplenia i wymiany stolarki drzwiowej i okiennej na zapewniającą lepszą ochronę przed utratą ciepła. Będzie tu także przeprowadzona wymiana źródeł ciepła i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz wymiana oświetlenia na energooszczędne. Dadatkowo, poza kosztami kwalifikowanymi o dofinansowania, gmina Miedźno planuje w gmachu szkoły przeprowadzić prace budowlano-remontowe: remont schodów, malowanie pomieszczeń, wykonanie rozdzielnic, oświetlenia awaryjnego.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mokra, Miedźno

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Mokra, Miedźno

Dlaczego ograniczyli remont szkoły?

Jarosław Jędrysiak10 czerwca 2020