Miedźno

Domowy oprawca trafił do aresztu

Ledwie wyszedł na wolność, znów zgotował najbliższej osobie piekło. Posiedzi na razie trzy miesiące. Co dalej? Zdecyduje sąd. POLICJA KŁOBUCK
Domowy oprawca trafił do aresztu

POLICJA. Zgodnie z decyzją częstochowskiego sądu 63-letni mieszkaniec gminy Miedźno najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna, podejrzany o znęcanie się nad żoną, został zatrzymany przez kłobuckich policjantów po kolejnej awanturze, jaką wszczął u pokrzywdzonej. W przeszłości był już karany za znęcanie się nad osobą najbliższą. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet kilkuletni pobyt za kratkami – podaje rzecznik kłobuckiej policji, mł. asp. Joanna Wiącek-Głowacz

W związku ze zgłoszoną awanturą domową w Miedźnie interweniowali policjanci z kłobuckiej komendy.
– Na miejscu mundurowi zastali 63-letniego mieszkańca gminy Miedźno oraz jego żonę. W tym dniu była to już druga interwencja wobec tego awanturnika, któremu mundurowi w konsekwencji założyli niebieską kartę, a następnie go zatrzymali – informuje rzeczniczka policji. – Mężczyzna w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu – dodaje.
To nie pierwszy taki koszmarny dzień w życiu tej rodziny. Mężczyzna był już w przeszłości karany za znęcanie się nad osobą najbliższą. Dosłownie kilka dni wcześniej opuścił areszt.
– Oprawca domowy po opuszczeniu aresztu nadużywał alkoholu, wszczynał awantury, ubliżał swojej ofierze i poniżał ją, a także pluł kobiecie w twarz i groził pozbawieniem jej życia. Częstochowski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, który spędzi w areszcie najbliższe 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet kilkuletni pobyt za kratkami – podaje oficer prasowa kłobuckiej komendy.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miedźno

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Miedźno

Jechał zalany w trupa

Jarosław Jędrysiak16 marca 2024

Ile gmina wyda na inwestycje?

Jarosław Jędrysiak26 stycznia 2024

Miedźno chce reparacji od Niemiec

Jarosław Jędrysiak9 grudnia 2023

Odblaski trafiły do kolejnych osób

Jarosław Jędrysiak16 listopada 2023

Przypominają, by nie palić śmieciami

Jarosław Jędrysiak4 listopada 2023

Jubileusz Państwa Krystyny i Zygmunta Turków

Marcin Syguda10 sierpnia 2023