Kłobuck

MOK nieczynny do 17 maja

Dziś jeszcze można co najwyżej wspominać imprezy sprzed roku. MOK dla bezpieczeństwa pozostaje zamknięty – na razie do drugiej połowy maja.
MOK nieczynny do 17 maja

KULTURA. Przedłużony został ponownie termin, w którym w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku nie będą się odbywać żadne zajęcia ani imprezy kulturalne

Przedłużenie okresu bez zajęć i imprez ma oczywiście związek z oceną stanu zagrożenia epidemicznego. Gromadzenie się podczas imprez kulturalnych, ale nawet podczas zajęć grupowych może wiązać się z ryzykiem zakażenia, którego warto jednak uniknąć. Taka sytuacja nie będzie oczywiście trwać bez końca, ale ostrożność jeszcze w tej chwili – gdy dopiero powoli znosi się w kraju pierwsze ograniczenia – jest jak najbardziej wskazana.
Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku nie będzie prowadzić przedsięwzięć kulturalnych ani zajęć edukacyjnych do niedzieli 17 maja, czyli przez kolejny tydzień i kilka dni. I przynajmniej tyle – bo w potem znów zapadnie decyzja, czy ograniczenia zacząć stopniowo znosić, czy nadal utrzymywać. Do 17 maja nie będą się też odbywać żadne prowadzone przez MOK przedsięwzięcia realizowane poza siedzibą instytucji. Co dalej i później – zostanie w stosownym czasie zakomunikowane. (jar)

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024