Naboków

18-latka wjechała w drzewo

Po zderzeniu z drzewem jadące audi osoby odniosły obrażenia ciała, z którymi pilnie trafiły do częstochowskich szpitali.
18-latka wjechała w drzewo

POLICJA. Do groźnego wypadku drogowego doszło w niedzielę na drodze krajowej między Opatowem a Iwanowicami Małymi. Aż cztery osoby z miejsca zdarzenia zostały zabrane do częstochowskich szpitali z powodu odniesionych obrażeń ciała

To stało się kilka minut po południu. Jak wstępnie ustalili policjanci, 18-letnia kobieta, mieszkanka powiatu chełmińskiego, która kierowała audi na drodze krajowej nr 43 koło Nabokowa, podjęła manewr wyprzedzania innego samochodu akurat w momencie, gdy sama była już wyprzedzana przez 34-latka jadącego bmw, mieszkańca powiatu kłobuckiego. W wyniku tego manewru 18-latka uderzyła w bok bmw, straciła panowanie nad swoim autem i zjechała na lewe pobocze, gdzie uderzyła w przydrożne drzewo.
– Kierowca bmw w chwili zdarzenia był trzeźwy. Stan trzeźwości kobiety kierującej audi będzie ustalony na podstawie zleconego badania krwi. Na skutek wypadku obrażeń ciała doznała kierująca audi oraz pasażerowie. Z obrażeniami ciała zostali oni zabrani do częstochowskich szpitali – podaje rzecznik kłobuckiej policji, mł. asp. Joanna Wiącek-Głowacz. Wypadek spowodował czasowe zamknięcie ruchu na drodze krajowej i konieczność wyznaczenia objazdu przez Iwanowice Małe. Na miejscu pierwsze czynności dochodzeniowe podjęli niezwłocznie policjanci z drogówki. – Aktualnie dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. W toczącym się postępowaniu zostaną powołani biegli, w tym biegły z zakresu rekonstrukcji i przebiegu wypadków drogowych – dodaje rzeczniczka policji. (jar)

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naboków

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Naboków