Zbrojewsko, Natolin

Zwłoki mężczyzny w stawie

Nieżyjący mężczyzna w stawie. I rower zaraz w pobliżu. Co się stało? W odpowiedzi pomoże sekcja zwłok.
Zwłoki mężczyzny w stawie

POLICJA. We wtorek koło siódmej wieczorem dokonano makabrycznego odkrycia w rejonie stawów koło Zbrojewska i Natolina

Martwy człowiek w wodzie – takie przerażające odkrycie zgłoszono wczoraj późnym popołudniem na policję. Funkcjonariusze od razu popędzili we wskazane miejsce.
– To była informacja o odnalezieniu zwłok mężczyzny przy jednym z hodowlanych stawów, które znajdują się pomiędzy miejscowościami Natolin i Zbrojewsko. Ciało zmarłego, 52-letniego mieszkańca gminy Lipie, było częściowo zanurzone w wodzie, a nieopodal znajdował się rower należący do mężczyzny – podaje makabryczne szczegóły reprezentujący kłobucką komendę mł. asp. Kamil Raczyński. Co się stało? Dlaczego mężczyzna nie żył, gdy go znaleziono? Odpowiedzi na te pytania są teraz pilnie poszukiwane w ramach toczącego się śledztwa .
Miejsce odnalezienia zwłok dokładnie analizowali kłobuccy policyjni specjaliści. Wszystko odbywało się pod obowiązkowym nadzorem częstochowskiego prokuratora. Aby zbliżyć się do odpowiedzi na pytanie o przyczyny śmierci 52-latka, zlecone zostało przeprowadzenie sekcji zwłok. Potwierdza to rzecznik policji.
– Dokładne okoliczności zdarzenia i przyczyna śmierci mężczyzny zostanie ustalona w toczącym się postępowaniu prowadzonym przez kryminalnych z Krzepic pod od nadzorem częstochowskiego prokuratora – informuje Raczyński. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbrojewsko, Natolin

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Zbrojewsko, Natolin