Kłobuck

Biznesowe spotkanie w gminie Kłobuck

Ze spotkania szczególnie zadowolone mogą być kluby sportowe, które doposażono w sprzęt o dużej łącznej wartości.
Biznesowe spotkanie w gminie Kłobuck

GOSPODARKA. W ramach współpracy Partnerskich Klubów Biznesu i Fundacji ESPA z gminą Kłobuck odbyło się w ubiegłym tygodniu biznesowe spotkanie dla przedsiębiorców z gminy Kłobuck i z okolic

Spotkanie prowadził prezes PKB Radosław Rogiewicz wraz z przewodniczącym Rady Fundacji ESPA Norbertem Palimąką i burmistrzem Kłobucka Jerzym Zakrzewskim. Przedstawiono tu korzyści wynikające ze współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu, które ułatwiają i pomagają w zawieraniu nowych biznesowych relacji, skracają dystans pomiędzy firmami. Podczas spotkania omówiono również bieżącą sytuację w mieście i możliwości dla przedsiębiorców z ramienia gminy Kłobuck. Poruszono szereg tematów związanych ze skutecznym prowadzeniem biznesu. Przewidziano także czas na rozmowy biznesowe, podczas których każda z firm miała możliwość zaprezentowania siebie i nawiązania skutecznych kontaktów biznesowych. W spotkaniu wzięło udział wielu gości z terenu gminy Kłobuck. Ale nie tylko. Obecni byli również goście z innych gmin, a nawet z zagranicy – z Czech.
Przedstawiciele klubów sportowych z terenu gminy, którzy również brali udział w spotkaniu, zgłosili chęć pozyskania darmowego sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży z klubów od Fundacji ESPA. Oficjalne wręczenie odbyło się tu na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku. Fundacja okazała się bardzo hojna i przekazała sprzęt firmy Adidas wartości około 130 tys. zł. (red.)

Partnerskie Kluby Biznesu to organizacja zrzeszająca kilkanaście klubów biznesu z Polski oraz z Czech, w których działa około tysiąca przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Na co dzień pomagają swoim klubowiczom w nawiązywaniu nowych kontaktów, a także w pozyskiwaniu kapitału i inwestorów. W czasie moderowanych spotkań ich uczestnicy mogą się poznać i porozmawiać o współpracy.
Fundacja ESPA powstała w 1993 roku i zajmuje się przede wszystkim niesieniem pomocy humanitarnej oraz wspieraniem edukacji młodego pokolenia. W 2019 roku fundacja przekazała dzieciom z różnych klubów sportowych sprzęt o wartości 7 mln zł. Działa na rynku polskim od 28 lat. To miejsce dla każdego, bez względu na pochodzenie czy status społeczny. Główne zadanie fundacji to rozbudzenie w młodych ludziach chęci do wszechstronnego rozwoju. Fundacja edukuje, rozwija, motywuje młode pokolenie do zmiany stylu życia. Wspiera dzieci i młodzież na terenie Polski, ale także na Filipinach, gdzie prowadzi Akcję „Adopcji serca”. Fundacja ESPA to wsparcie, wiedza i pomoc. (red.)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Samorządowe budynki przestaną kopcić

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2024

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024

Wkrótce decyzja o budowie drogi wojewódzkiej 491

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024