Kłobuck

Do starostwa na numerek

Do starostwa wejdzie się teraz na numerki.
Do starostwa na numerek

URZĘDY. W szczególnych okolicznościach zostały ustalone nowe reguły, według których możliwe jest dostanie się do budynku starostwa

Wraz z częściowym otwarciem dla petentów kłobuckiej skarbówki rusza też możliwość bezpośredniej obsługi mieszkańców w biurach starostwa powiatowego, mieszczących się w tym samym budynku przy kłobuckim rynku. Zainteresowani mieszkańcy mogą więc przychodzić załatwiać swoje sprawy w wydziałach odpowiedzialnych za geodezję i kartografię, architekturę i budownictwo, gospodarkę nieruchomościami, a także w wydziale organizacyjnym i w kancelarii starostwa. Nadal konieczne jest przychodzenie z zasłoniętymi ustami i nosem. Nowością jest pobieranie na portierni urzędu numerków, które stanowić będą upoważnienie do pójścia do wybranej komórki urzędu. Dopiero gdy taki mieszkaniec załatwi swoją sprawę i wróci z numerkiem na dyżurkę, będzie mogła wejść na jego miejsce kolejna osoba. Trochę to trudniejsze niż w czasach funkcjonowania urzędu przed pandemią – ale już chyba zdążyliśmy się przyzwyczaić, że wiele rzeczy dziś jest bardziej skomplikowanych niż dawniej.
Starostwo nadal zaleca kontakty telefoniczne i korespondencję elektroniczną. Dziś wiele spraw można załatwić właśnie w ten sposób. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Już projektują nowy żłobek w Kłobucku!

Jarosław Jędrysiak26 maja 2024

Iga Kozacka na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Redakcja25 maja 2024

Nasze młode tenisistki z ważnym sukcesem

Jarosław Jędrysiak22 maja 2024

Młodzi muzycy konkurują na scenie

Jarosław Jędrysiak20 maja 2024

Starosta i wicestarosta z życzeniami w ZOZ

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Dobrze uczą śpiewać w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024